Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Tyrimas: Kaip nudžiuginti savo merginą?

Tyrimo metu buvo bandoma sužinoti kokiomis progomis dažniausiai moterys gauna dovanų bei kokių staigmenų jos labiausiai trokšta.
Nuotraukos

2021.01.24.

Psichologai kartu su dovanų ekspertais iš Didžiosios Britanijos atliko tyrimą, kuriame dalyvavo respondentai iš viso Europos kontinento. Tyrimo metu buvo bandoma sužinoti kokiomis progomis dažniausiai moterys gauna dovanų bei kokių staigmenų jos labiausiai trokšta.

Svarbiausios progos dovanoms

Taigi, tyrime dalyvavo 60 % moterų ir 40 % vyrų. Iš viso 8 000 žmonių. Apklausos metu paaiškėjo, kad dažniausiai dovanos dovanojamos gimtadienio proga (88 % respodentų patvirtino šį faktą). Tačiau sekanti svarbi proga – vestuvės ir jų metinės (80 %). Tuomet sekė Kalėdos (79 %), mokslų baigimas (60 %) ir Valentino diena (47 %).

Įdomus faktas, kad net  68 % respodentų komentarų skiltyje atskleidė, kad jų meilės kalba yra būtent dovanojimas, antrosios pusės lepinimas. Vis dėlto didžiąją dalį staigmenų sudaro būtent dovanos merginoms, kadangi paaiškėjo, kad vyrai yra linkę dažniau stebinti savo mylimąsias.

TOP 5 geidžiamiausių dovanų moterims

 1.    Bilietai į renginius. Tokios dovanos norėtų net 79 % moterų. Nors pandemijos metu renginiai yra uždrausti, vis dėlto, virusas kažkada baigsis ir pagaliau viskas galės grįžti į senąsias vėžes. Galbūt būtent koronaviruso faktorius ir paskatino šios dovanos pirmumą, kadangi moterys – išsiilgusios veiksmo!

 2.    SPA. Apie tai svajoja net 71 % moterų. Taip, būtent grožio paslaugos yra antroje vietoje. Tai dar viena šiuo metu ribojama paslauga, kurios moterys labai laukia. Į SPA įeina ne tik masažai, bet ir su grožiu susiję seminarai, kursai.

 3.    Dovanų čekis. Šiuo atveju ne tik moterys, bet ir vyrai yra linkę patys išsirinkti tinkamiausią jiems dovaną, todėl nežinantiems, ką tiksliai įteikti, čekis – geriausias sprendimas, su kuriuo tikrai neprašausite. Tokios dovanos norėtų 68 % respondentų.

 4.    Maisto dovanos. Gal atrodytų, kad tai tinkamesnė dovana vyrui, vis dėlto valgomas dovanas mėgsta ir moterys. Ypač jei tai saldžios dovanėlės: šokoladai, valgomos puokštės, sausainiai, pyragai. Na, o dar geriau, jei tai jūsų ranko darbo! Šį faktą patvirtino 55 % apklaustųjų.

 5.    Kelionė. Apie keliones dabar svajoja daugelis, tačiau retas, kuris išdrįsta prašyti tokios brangios dovanos. Vis dėlto, šiais laikais kelionės nebūtinai turi būti į Maldyvus. Tai gali būti kelionė automobiliu į kaimyninę šalį, o galbūt tiesiog šalies ribose. Apie šią svajonę prasitarė 49 % apklaustųjų.

Taigi, tai buvo geidžiamiausių dovanų Europoje TOP 5. Tikimės, kad vyrams bus lengviau išrinkti tinkamą dovaną ir neprašauti esant progai.