Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Produkto duomenų valdymas

Čeli APS yra sukaupusi daug patirties ir praktikos automatizuojant informacinių srautų valdymą pramonės įmonėse

Įmonėse, kurios užsiima projektavimu ir gamyba, vyksta specifiniai informacijos atsiradimo ir jos tėkmės procesai.
    Projektavimo ciklo metu yra kuriama gaminio konstrukcija, sudarius technologijas gaunama medžiagų, laiko ir įrengimų sąnaudos. Šie duomenys tampa verslo valdymo šaltiniu.
    Čeli APS yra sukaupusi daug patirties ir praktikos automatizuojant  informacinių srautų valdymą pramonės įmonėse.

Egzistuoja tarpusavyje tampriai susiję du informaciniai ciklai:

Projektavimo ciklo metu priklausomai nuo verslo modelio, projektuojamo gaminio vyksta įvairių duomenų ir dokumentų paruošimas. Pavyzdžiui, kuriamas gaminio tūrinis modelis, generuojami brėžiniai, sudaromos apdirbimo technologijos ir t.t.
Verslo valdymo ciklo metu valdomi įmonės resursai. Užsakomos medžiagos gamybai, komplektuojantys gaminiai, planuojamos ir fiksuojamos pajamos ir išlaidos, planuojama gamyba, skirstomos užduotys ir t.t.
Projektavimo ciklo metu yra kuriama gaminio konstrukcija, nusakoma jo sudėtis, įeinančios į jį medžiagos, komplektuojančios dalys. Sudarius technologijas gaunama medžiagų, laiko ir įrengimų sąnaudos. Štai šitie duomenys ir tampa išeities duomenimis verslo valdymui. Žinodami kiek ir ko reikia pagaminti vieną gaminį, galime planuoti įmonės resursus, pavyzdžiui 100-tui gaminių pagaminti. Projektavimo duomenis gamina įvairios programos. Pavyzdžiui, tokiose CAD (computer aided design) sistemose kaip Autodesk Inventor, Pro Engineer, CATIA, kuriami tūriniai modeliai, atliekama CAE (computer aided engineering) konstrukcijos analizė, generuojama techninė dokumentacija. CAM (computer aided manufacturing) sistemoje, tokioje kaip DelCAM, remiantis sukurtos detalės geometrija, kuriamos valdančiosios programos PV (programinio valdymo) įrenginiams. TechCARD sistemoje sudaromos technologijos. Šią informaciją reikia grupuoti, sekti jos pakeitimus, su dokumentais vykdyti įvairias patvirtinimo ir tikrinimo procedūras. Visi šie duomenys yra ta informacija kuri reikalinga, kad pradėti produkto gamybą. Šiandien plačiausiai paplitęs įrankis šių duomenų tvarkymui yra Windows Explorer naršyklė.


Sekantis klausimas - kokią reikiamą informaciją ir kaip perduoti į verslo valdymo ciklą. Dažniausiai tai įvairios formos specifikacijos. Kokia tai forma, priklauso nuo konkretaus verslo. Pavyzdžiui vienokia informacija bus perduodama mašinų gamybos įmonėje, kitokia baldų pramonės įmonėje. Šiandien dažniausiai šitas duomenų perdavimas į verslo valdymo sistemą užkraunamas ant konstruktorių, technologų pečių arba tam specialiai skiriami žmogiški resursai, kurie rūpinasi šios informacijos pervedimu iš vienos formos į kitą. Tai įmonei kainuoja nemažus resursus. SEARCH sistemos modulis AVS yra numatytas tokių specifikacijų automatizuotam generavimui pagal sukurtą tūrinį gaminio modelį. Šias specifikacijas galimą tiesiai perduoti į ERP sistemas. Jeigu yra sudarytos technologijos TechCARD sistemoje, galima perduoti medžiagų ir laiko sąnaudų suvestines. Visos šios priemonės greitina verslo procesą, mažina klaidų skaičių, leidžia tiksliau planuoti ir vertinti verslą.

 

Baigėsi pasiūlymo galiojimo laikas

Pasiūlymo kategorijos