Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Reklama

PRIM.lt siūlo Jums naują,  apimantį tikslines sritis,  Jūsų įmonės reklamos modelį, užtikrinantį, kad Jūsų įmonės reklamą matys visi tie, kurie domisi Jūsų teikiamomis paslaugomis ar Jūsų gaminama produkcija. Nebus prarastas nė vienas potencialus klientas, bus galimybė ne tik naujai pristatyti savo prekes ir paslaugas jau esamiems klientams, bet ir pritraukti naujus.

Visa informacija apie Jūsų įmonę, jos veiklą, atliekamas paslaugas ar gaminamą produkciją bus vienoje vietoje: mini įmonės svetainė, kurioje klientai matys visus, su įmone susijusius, straipsnius, naujienas, specialistų patarimus, specialius pasiūlymus, prekių katalogus, akcijas, video medžiagą ir t.t.

Jūs galėsite savarankiškai įkelti savo siūlomų paslaugų ar produktų aprašymus, o mes pasirūpisime jų pristatymu - Jums pageidaujant, informaciją patalpinsime mes, sukursime foto filmuką, pasidalinsime  kituose, turimuose sklaidos kanaluose ir socialiniuose tinkluose. Visa tai klientai matys ne tik atitinkamose puslapių kategorijose, bet ir Jūsų mini svetainėje, tad paieškos sistemoms atvedus klientą į Jūsų mini svetainę, jis ras pilną Jūsų paslaugų ar prekių asortimento pristatymą.

Daugiau informacijos: http://www.visainfo.lt/apie-mus

Straipsnio su aktyvia atgaline nuoroda talpinimas 40 EUR

statybaPRIM.lt reklamos įkainiai
PRIM.lt, autoPRIM.lt, laisvalaikisPRIM.lt reklamos įkainiai