Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Vision PENTACTIVE NEO apyrankės

Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Vision PENTACTIVE NEO apyrankės

Vision apyrankės - unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos. Biokeraminių ir magnetinių intarpų, penkių natūralių elementų: sidabro ir deguonies jonų, infraraudonųjų spindulių, germanio elektronų ir magnetinių bangų dėka, apyrankė teigiamai veikia organizmą.

NANOSILVERTEQ Intarpai su teigiamai įkrautais nanosidabro jonais, pasižyminčiais stipriu antibakteriniu ir antivirusiniu poveikiu. Remiantis moksliniais duomenimis, sidabro jonai efektyviai sunaikina nuo 650 iki 700 rūšių patogeninių mikrobų, virusų ir grybelių, tuo tarpu kai net geriausių antibiotikų veikimo spektras yra 5–10 rūšių bakterijų.

SOLARTEQ Biokeraminiai intarpai su gydomąja infraraudonąja spinduliuote. Įsiskverbusios į odą, infraraudonosios bangos liečiasi su vandens molekulėmis, todėl išsiplečia kraujagyslės. Intensyvesnė kraujo apytaka padeda normalizuoti medžiagų apykaitą ir audinių regeneraciją.

AEROTEQ Biokeraminiai intarpai, išskiriantys neigiamai įkrautus deguonies jonus. Gamtoje tokius jonus galima rasti, pavyzdžiui, prie krioklių ar prie jūros. Patekę į kraują, jie pradeda biochemines reakcijas ir, padidindami serotonino kiekį sustiprina mūsų energiją. Pagerina nuotaiką, protinį ir fizinį darbingumą.

MAGTEQ Intarpai su magnetoterapijos efektu pagerina miegą ir normalizuoja kraujospūdį, taip pat apsaugo nuo sąnarių ir raumenų uždegimo ir skausmo. Jie pagerina kraujotaką ir palengvina deguonies ir maistinių medžiagų transportavimą į ląsteles. Papildo energijos trūkumą, pašalina nuovargį ir sumažina streso padarinius.

GERMATEQ“ Biokeraminiai intarpai su germaniu 200 PPM, skleidžiantys konversinius elektronus, turinčius ypač trumpą radiacijos bangos ilgį (10–1–10–6 nm). Germanis turi savybę prisotinti ląsteles deguonimi, stimuliuodamas jas generuoti energiją. Jis turi kraujagysles plečiantį ir imuninę sistemą stiprinantį poveikį, sustiprina priešvėžinę apsaugą.

Penki elementai sustiprina vienas kito veikimą: pasižymi antibakteriniu, antivirusiniu ir priešuždegiminiu poveikiu, padidina bendrą organizmo atsparumą, suteikia energijos, gerina kraujotaką, normalizuoja medžiagų apykaitą ir kraujo spaudimą, skatina audinių regeneraciją ir lėtina senėjimo procesą.

Apyrankės yra pagamintos iš ypatingo aukščiausios kokybės titano lydinio, užtikrinančio tvirtumą ir ilgaamžiškumą.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Classic Hit" liniją sudaro universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
Pilnavertis fitoestrogenų, vitaminų ir mineralų rinkinys brandžios moters sveikatai ir grožiui palaikyti. Atitolina klimakso pradžią, palengvina jo simptomus
Rekomenduojamas kaip biologiškai aktyvus maisto papildas – papildomas probiotinių mikroorganizmų (bifidobakterijų ir laktobacilų), pieno rūgšties mikroorganizmų, fruktooligosacharidų šaltinis.
Augimas ir energija
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Vision Di Guard nano - padėkime savo kepenims
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Biologiškai aktyvių papildų, įeinančių į "Family Hit" preparatų sudėtį, poveikis yra skirtas palaikyti žmogaus sveikatai bet kuriuo jo gyvenimo periodu.
Visada atsiminkite: tikras grožis negali sušvytėti be sveiko, vitaminais pripildyto organizmo