Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuslūgus visoms emocijoms po „Apple“ renginio, tradiciškai pažvelkime į šių metų „iPhone“.
Lietuvoje įvedus karantiną ir vėl turime sugrįžti į namus, kol bendrauti ir būti kartu vėl bus saugu.
Šiandien rinkoje esantys išmanieji laikrodžiai yra jau tiek pažengę į priekį, kad ne tik galėtų nustebinti savo funkcionalumu ne prasčiau už Bondo filmus, bet taptų net puikiu įkvėpimu būsimiems agento nuotykiams.
Technologijų kompanijos „Huawei“ organizuojamame pasauliniame mobiliosios fotografijos konkurse „NEXT-IMAGE Awards“ tarp geriausiųjų šiemet – ir du lietuviai.
Straipsniai
Mažėja žmonių baimė pirkti internetu. Verslininkai tuo naudojasi ir kuria naujas internetines parduotuves. Akivaizdu, kad tai tampa nebe mados reikalu, o būtinybe ir rimtai apgalvotu žingsniu.
Naująjį „Huawei P9“ geriausiu paskelbė prestižinius apdovanojimus organizuojanti Europos vaizdo ir garso asociacija (EISA).
Tos pačios prekės kaina Lietuvos interneto parduotuvėse gali skirtis kone per pus
Išmaniųjų telefonų krovimas namuose bus dar paprastesnis nei iki šiol. Neprireiks jokių laidų ar jungiklių – reikės tik naujo staliuko arba specialaus belaidžio kilimėlio iš „Ikea“.
Kuomet prieš septynerius metus Steve‘as Jobs‘as užlipo ant scenos „Macworld“ konferencijoje San Franciske, turbūt nedaugelis galėjo suprasti, kad pristatytas išmanusis telefonas atvers naująją technologijų istorijos puslapį
Taivano kompanija „BungBungame“ sukūrė aukštos klasės Android išmaniojo telefono prototipą.
Atlika įdomi telefoninė apklausa apie tai, ar šių valstybių gyventojai dažnai naudojasi „piratiniu internetu“ ir kokiais tikslais jie tai daro.
Iš pirmo žvilgsnio tai visiškai paprastas ir saugus veiksmas, tačiau iš tikrųjų ne viskas taip paprasta.