Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Išlaikyti kolegišką ryšį įmanoma sąmoningai to siekiant ir įdėjus šiek tiek pastangų bei pasitelkus technologinius sprendimus.
Priešakyje laukia dar vieni vaizdo skambučių ir konferencijų metai, kuriems ruošiantis patariama atsinaujinti dažniausiai naudojamas nuotolinio darbo programas
Žinodami keletą gudrybių, šaltuoju metų laiku išmaniuoju naudositės be trikdžių.
Išbandykite keletą patogių skaitmeninių sprendimų ir originaliai įamžinkite smagiausius kalėdinius prisiminimus savo išmaniuoju telefonu.
Straipsniai
„Huawei“ surengė pristatymą, kurio metu anonsavo du naujus išmaniuosius telefonus su „Honor“ prekės ženklu.
Yra tokių programėlių, kurias „Android“ telefonų savininkai turėti privalo.
Sausio pradžioje vykusioje parodoje CES 2017 Kinijos gamintojas ZTE pristatė lipnų išmanųjį telefoną „Hawkeye“, kuris sugeba sekti vartotojo akis.
Ar kada susimąstėte, kaip ir kodėl šaltis paveikia jūsų telefoną, planšetinį arba nešiojamąjį kompiuterį?
Neseniai Las Vegase vykusioje elektronikos parodoje CES 2017 bendrovė „Hisense“ pristatė „dviveidį“ išmanųjį telefoną
Mažėja žmonių baimė pirkti internetu. Verslininkai tuo naudojasi ir kuria naujas internetines parduotuves. Akivaizdu, kad tai tampa nebe mados reikalu, o būtinybe ir rimtai apgalvotu žingsniu.
Naująjį „Huawei P9“ geriausiu paskelbė prestižinius apdovanojimus organizuojanti Europos vaizdo ir garso asociacija (EISA).
Tos pačios prekės kaina Lietuvos interneto parduotuvėse gali skirtis kone per pus
Išmaniųjų telefonų krovimas namuose bus dar paprastesnis nei iki šiol. Neprireiks jokių laidų ar jungiklių – reikės tik naujo staliuko arba specialaus belaidžio kilimėlio iš „Ikea“.
Kuomet prieš septynerius metus Steve‘as Jobs‘as užlipo ant scenos „Macworld“ konferencijoje San Franciske, turbūt nedaugelis galėjo suprasti, kad pristatytas išmanusis telefonas atvers naująją technologijų istorijos puslapį