Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Vėl vyko tradicinės varžybos - „Medinės kalėdos 2016“

Po beveik metų pertraukos Skuodo auto klubas „Medinis ratlankis“
Nuotraukos

Po beveik metų pertraukos Skuodo auto klubas „Medinis ratlankis“ vėl pakvietė slalomo dalyvius į savo tradicines kalėdines slalomo varžybas „Medinės Petro kalėdos 2016“.

 

Šios varžybos rengiamos septintus metus iš eilės. Šį kartą jos vyko Mosėdyje, centrinėse gatvėse. Ir į šitą mažą automobilių sporto šventę susirinko gausus autosporto fanų būrys iš visos Lietuvos - Mažeikių, Pakruojo, Šiaulių, Jurbarko, Plungės, Klaipėdos ir net Latvijos respublikos, Liepojos miesto. 49 dalyviai varžėsi 5 klasėse. FWD klasėje nepralenkiamas buvo Paulius Gedvilas su VW Golf iš Klaipėdos, atėmęs pergalę iš mosėdiškio Algirdo Padleckio su Peugeot 205, kuris po 2 važiavimų dar buvo pirmoje vietoje. Trečioji vieta atiteko Plungės atstovui Dovydui Padgurskiui su Renault Clio Sport.

RWD klasėje du greičiausi automobiliai buvo Mazda Mx5. Vienos jų pilotas Aidas Valuckas iš Jurbarko nugalėjo, jam kiek daugiau nei 5 sekundėmis nusileido klaipėdietis Tomas Benetis. Trečioje vietoje liko Plungės atstovas Tomas Geležinis su BMW318.

AWD klasėje niekas negalėjo aplenkti labai efektingai važiavusio Modesto Gedvygos iš Kelmės su Subaru Impreza, net daugiau nei 6 sekundėmis aplenkusį antros vietos laimėtoją Joną Valaitį iš Šukaičių taip pat su Subaru. Trečią vietą laimėjo Nerijus Petrauskis iš Šiaulių su Audi 80.

LEDI klasėje visos trys prizinės vietos iškeliavo į Klaipėdą. Pirma vieta atiteko Ainai Jančiauskienei su Honda Del Sol, antra vieta - Viktorijai Montvydaitei su BMW 320d, trečia - Editai Freimanaitei su Mitsubishi Colt.

JUNIOR klasėje jėgas išbandė 5 dalyviai. Greičiausias iš jų buvo Šarūnas Norvaišas su Suzuki Swift, antra vieta atiteko Dovydui Jonaičiui iš Mažeikių su BMW 323, trečias liko Matas Skiezgilas su Honda Civic iš Klaipėdos rajono.

Klubo vardu norime pasakyti ačiū pagrindiniam rėmėjui Petrui Kaniavai, didelis ačiū ir Skuodo rajono kultūros centrui, nepriklausomam Skuodo rajono laikraščiui „Mūsų žodis“, promedia.lt, Prim.lt bei Mosėdžio seniūnijai. Taip pat didelis ačiū Rimai už skanius cepelinus. Ačiū visiems dalyvavusiems.

 Nuotraukų autorius Kęstutis Špokauskas

 Klubo "Medinis ratlankis" informacija