Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Automobilių nuoma – ar galima sugalvoti ką nors naujo?

Automobiliai mūsų miestų gatvėmis ir užmiesčio keliais važinėja jau daugiau negu 100 metų.
Nuotraukos

Automobiliai mūsų miestų gatvėmis ir užmiesčio keliais važinėja jau daugiau negu 100 metų. Atsiradus pirmiesiems automobiliams atsirado arba ištobulėjo tokios paslaugos, kaip taksi ir automobilių nuoma. Pastaroji paslauga buvo ir išlieka labai paklausia, tad nenuostabu, kad kai kurios rinkoje esančios automobilių nuomos įmonės skaičiuoja jau ne vieną veiklos dešimtmetį.

 

Atrodytų, sugalvoti kažką naujo šioje srityje nebeįmanoma. Atrodytų, tačiau su tokiu požiūriu kategoriškai nesutinka nuo 2003 m. veikiančios įmonės „Premipakas“ (arba - autoitalija.lt ) vadovas Valerijus Murnikovas.

„Gyvenimas keičiasi, gal ne kasdien, bet vis atsiranda kažkas naujesnio, geresnio, tobulesnio, tad jeigu neisi koja kojon su progresu, gali, netikėtai, atsidurti „užribyje“. Iš pirmo žvilgsnio gal ir sunku patikėti, tačiau automobilių nuomos verslas – ganėtinai dinamiška, besikeičianti sritis, kuriai naujovės taip pat nesvetimos.“

„Šiais laikais žmonės įprato skubėti ir, dažniausiai, reikalus tvarko internetu“ – toliau veiklos „paslaptimis“ dalinasi V. Murnikovas – „Matydami tokias tendencijas, mes pasistengėme, kad ir automobilį žmogus galėtų išsinuomoti internetu, neleisdamas pinigų bei negaišdamas laiko skambučiams. Pirmas žingsnis, kurį žengėme šia linkme – sudėjome detalias kiekvieno automobilio nuotraukas ir aprašymus bei įdiegėme savo puslapyje užimtumo kalendorius. Dabar prie kiekvieno mūsų nuomojamo automobilio aiškiai matosi kada jis užimtas, kada – dar tik planuojama rezervacija, kada jis – visiškai laisvas. Žmogus atėjęs iškart mato grafikus ir gali pats pasirinkti tinkantį modelį ar laiką. Išsirinkęs automobilį, klientas atsiunčia duomenis sutarčiai ir mes, po sutarties „pasirašymo“ internetu, rezervuojame automobilį. Taip ir mes, ir klientas turime garantijas. Rezervuojant automobilį telefonu, garantijų galima ir negauti. Pastaruoju metu tokių klientų, likusiu „ant ledo“ pasitaiko tikrai nemažai.

„Dar vienas svarbus žingsnis – skaidrumas.“ – tęsia pokalbį pašnekovas. –„Neturime ko slėpti nuo savo klientų, todėl kiekvienas gali persiskaityti nuomos sutarties šabloną bei susiskaičiuoti nuomos kaina pats pagal savo poreikius. Visada yra galimybė sutaupyti (pvz. jeigu klientas grąžina automobilį švariu salonu ir nuplautą išvengia 15 eurų mokesčio už valymą ir plovimą po nuomos.)

Turime nuolaidų sistemą, orientuotą į nuvažiuotą atstumą per nuomos laikotarpį, t.y. kuo mažiau važiojate, tuo mažiau mokate ir atvirkščiai.

Nežiūrint į tai, kad po euro įvedimo daugelis prekių ir paslaugų brango, mes, suprasdami, kad valiutos pasikeitimas stebuklingai nepapildė žmonių kišenių, savo kainų nekėlėme, netgi per patį nuomos sezono įkarštį. Atvirkščiai, pastoviems klientams taikėme nuolaidas. Galbūt uždirbome mažiau, tačiau mes ne tik išsaugojome turėtų klientų pasitikėjimą, bet ir sulaukėme nemažai naujų, dėl to kitąmet dar labiau didinsime automobilių parką.“

Pastovūs klientai visada gauna nuolaidų, ypatingai tie, kurie atsakingai vykdo sutareties sąlygas, nepažeidinėja kelių eismo taisyklių.

Esame automobilių importuotojai, vežame automobilius iš Italijos, taigi visi geriausi automobiliai, kuriuos randame, su mažomis ridomis arba gerai prižiūrėti, patenka į nuomą.

Pirkdami automobilius, stengiamės patenkinti didžiausią rinkos segmentą – taupius klientus, kurie ieško geros kainos/kokybės santykio, nors aišku, plečiame ir prabangesnių automobilių asortimentą.

„Trečias žingsnis – paslaugų sferos plėtimas. Atsirado ilgalaikė nuoma, veiklos nuoma ir nuo šiol mūsų automobiliais jau galima keliauti ir po Latviją.

Pradėjome siūlyti ir tokią paslaugą kaip automobilio pristatymas į kliento pageidaujamą vietą visoje šalyje, į Lietuvos ir Latvijos oro uostus.  

Taip pat, suprasdami, kad dažnai automobilį kelionėms nuomojasi šeimos, be jokio papildomo mokesčio automobilį galime sukomplektuoti su vaikiška kėdute, navigacija, USB krovikliu, FM moduliatoriumi ir t.t. Klientas gauna viską, ko reikia kelyje – įskaitant 24 valandų per parą ir 7 parų per savaitę nemokamą pagalbą kelyje ir KASKO draudimą (brangesniems modeliams). Gyvenime pasitaiko visko, tačiau mūsų klientai žino, kad sugedus kelyje, nusėdus akumuliatoriui, nuleidus padangai, pritrukus kuro, užtrenkus salone raktelį ir pan. jie visada gaus pagalbą per galimai trumpiausią laiką.

„Ketvirtas žingsnis – naujovės“. – sėkmingo verslo plano neslepia UAB „Premipakas“ (arba kitaip autoitalija.lt) vadovas. – „Šiais laikais visi, net ir vaikai, jau yra „išmanūs“ – telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir t.t., tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Šiandien daugelis net ir kelionėje ar gamtoje prie ežero nori būti mobilūs. Suprantame savo klientų lūkesčius ir stengiamės juos pateisinti, todėl mes, vieni iš nedaugelio automobilių nuomos rinkoje, galime pasiūlyti patį sparčiausią Lietuvoje ir neribotą mobilųjį 4G TELE2 internetą automobilyje ir visur, kur yra TELE2 ryšys. Klientas gauna kišenėje telpantį WiFi modemą, kurio nuoma parai – tik kiek daugiau negu euras – ir visos kelionės Lietuvoje metu internetą turi ten, kur tuo metu jo reikia. Be to, prie šio modemo gali prisijungti iki dešimt vartotojų, tad ir didelė kompanija tikrai neliks „be ryšio“. Jo vidinis akumuliatorius išlaiko iki 6 valandų.

Kitą šių metų planą atidėjome 2016 metams, kuriais planuojame išleisti į nuomą mažiausiai du elektromobilius, nes matome, kad atsiranda jiems poreikis. Klientams tai bus tikrai naudinga.

„Automobilių nuoma – atrodytų gerai pažįstama ir seniai veikianti paslauga, tačiau jeigu neatsilieki nuo naujovių, net ir šioje srityje galima sukurti ar sugalvoti ką nors naujesnio, įdomesnio, patrauklesnio. Ką nors tokio, kad kartą tave atradęs klientas sugrįžtų dar ir dar. Būtent taip ir stengiamės dirbti.“ – pokalbį baigia Valerijus Murnikovas.

 

Prim.lt