Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Vilnietis laimėjo 7777 eurų tiesiog trindamas bilietą telefone

2018.01.04

Neseniai Lietuvoje pristatyta, nuo 2017 m. veikianti pirmoji Lietuvos ir pasaulio rinkoje, telefone nutrinama loterija „Mano loto“  įgauna pagreitį. Kasdien loterijoje laimimos įvairios sumos, tačiau šiandien vienam laimingajam – vilniečiui Aleksejui Kuosai jau perduota įspūdinga 7777 eurų suma. Nuo loterijos pradžios lietuviai žaidėjai šioje loterijoje jau laimėjo daugiau nei 130 tūkst. eurų. Tuo tarpu didžiausias galimas laimėjimas šioje loterijoje siekia net 1 milijoną eurų, o bendras visų loterijų prizinis fondas viršija 200 mln. eurų.

Momentinės nutrinamos loterijos jau seniai populiarios visame pasaulyje – jos patrauklios tuo, jog netenka laukti, o sužinoti ar laimėjai gali iš karto. Tokios loterijos tampa smagia dienos pramoga arba dovana artimiesiems švenčių ar gimtadienių proga.

Loterija telefono ekrane

Ilgą laiką tokios loterijos buvo tik popierinės, tačiau jau 2017 m. pradžioje Lietuvoje pristatyta pirmoji mobili nutrinama loterija: „Šios loterijos bilietus gali trinti tiesiog savo mobilaus telefono ar kompiuterio monitoriaus ekrane – tai itin patogu vartotojui, nes jam jau nereikia eiti į parduotuvę,o  visą procesą jis gali atlikti savo telefone iš tos vietos, kurioje tik bebūtų“, - pasakoja manoloto.lt marketingo vadovas Algirdas Šimoliūnas.

Minėtos loterijos algoritmą sukūrė KTU matematikos fakulteto mokslininkai, o nuo loterijos pradžios svetainėje jau nutrinta daugiau nei 700 tūkst. mobilių bilietų – kas trečias iš jų yra laimingas.

„Taip pat džiaugiamės, kad žaisdami loterijoje žaidėjai kartu paremia ir vaikus. Net 8 proc. nuo kiekvieno nupirkto loterijos bilieto atitenka vaikų paramos organizacijai „Gelbėkit vaikus“, - sako A. Šimoliūnas.

Netikėtas laimėjimas

Trisdešimtmetis Aleksejus Kuosa iš Vilniaus, prieš pat šventes laimėjęs 7777 eurų sumą vis dar negali patikėti savo sėkme: „Manoloto.lt išbandžiau pirmą kartą – apie naują loteriją išgirdau per radiją. Žaidimui išleidau tik 5 eurus, o laimėjau išties nemažą sumą pinigų“, - džiaugiasi jis. Loterijos, kurioje vilnietis išlošė šią sumą pavadinimas yra „777”. Pasak A. Šimoliūno, ši loterija lietuvių tarpe yra viena populiariausių.

Kadangi laimėjimas buvo visiškai netikėtas, vyras sakėsi dar nėra apsisprendęs kur išleis laimėtus pinigus. Paklaustas, kodėl jis nutarė žaisti momentinę nutrinamą loteriją internete, Aleksejus atsakė, jog žaisti telefonu jam daug patogiau: „Nereikia eiti į parduotuvę ieškoti bilietėlio ir galima žaisti bet kuriuo paros metu – tai didžiausi šios loterijos privalumai“, - mintimis dalijosi laimėtojas.