Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kino kortelė

NUO ŠIOL Į KINĄ VAIKŠČIOK KIEK NORI
Kontaktiniai duomenys
Šv. Ignoto g. 4/3
Vilnius
tel.: +370-5-2611516
pasaka@kinopasaka.lt
http://www.kinopasaka.lt
Nuotraukos
Kino kortelė

 

1. Kortelės mėnesinis mokestis 36 litai. Pateikus šią kortelę įėjimas į visus filmus, rodomus kino teatre “Pasaka” ir “Skalvijos” kino centre – nemokamas (Festivalių lankymas – žr. toliau). Kortelė vardinė, pateikiama kartu su asmens dokumentu su nuotrauka. Pirmą kartą įsigyjant kortelę, mokama už 3 mėnesius, vėliau kas mėnesį galima pasipildyti kortelės sąskaitą.

2. Kortelė suteikia neribotą apsilankymų skaičių kino seansuose, tačiau į tą patį filmą galima eiti tik vieną kartą. Kortelė yra griežtai asmeninė, neskolinama ir neperduodama draugams, pažįstamiems ar šeimos nariams.

3. Kortelė turi unikalų numerį, kuris suteikia informaciją apie jos papildymą ir galiojimo laiką. Kortelę galima įsigyti bei papildyti “Pasakos” bei “Skalvijos” kasose arba internete http://www.tiketa.lt ir “Tiketa” kasose.

4. Pametus ar kitaip praradus kortelę, galite įsigyti naują kortelę. Tuomet teks vėl sumokėti startinį mokestį už 3 mėnesius.

5. Pateikus kortelę kino teatrų kasose Jums bus išduotas bilietas į pageidaujamą seansą. Bilietus galima įsigyti TIK į tos pačios dienos seansus, TIK kino teatrų kasose.
Kino teatro administracija turi teisę patikrinti kortelę bei asmens dokumentą perkant bilietą bei įeinant į salę. Kino teatro administracija turi teisę blokuoti kortelę, jei ja naudojasi ne kortelės savininkas.

6. Festivalių lankymas. Kadangi festivalius kino teatruose organizuoja trečiosios šalys, jų lankymui taikomos ypatingos sąlygos. Kiekviename festivalyje su Kino kortele galima nemokamai apsilankyti 3 kartus.

7. KORTELĖS ĮSIGIJIMAS. Startinis mokestis (iš karto už tris mėnesius): 108Lt.
Sumokėti galima http://www.tiketa.lt, visose Tiketa kasose arba PASAKOS IR SKALVIJOS kasose. Perkant internet arba Tiketa kasose pirkėjas moka 3 Lt paslaugos mokestį. Perkant SKALVIJOS ar PASAKOS kasose, paslaugos mokesčio nėra.
Kur beužsisakytum kortelę ją reikia atsiimti kino teatro kasoje ir aktyvuoti ne vėliau kaip per mėnesį nuo pirkimo datos.


8. KORTELĖS AKTYVAVIMAS. Sumokėjęs startinį mokestį ir atsispausdinęs el.bilietą, pirkėjas turi aktyvuoti savo kortelę. Kortelė aktyvuojama ir išduodama PASAKOS IR SKALVIJOS kasose, pateikus apmokėjimo įrodymą, t.y. el.bilietą. Pirkėjas, norėdamas gauti vardinę kortelę, turi užpildyti anketą su asmens duomenimis ir kontaktais. Jo vardas ir pavardė kasoje užrašomi ant kortelės (lipduko). Aktyvuojant kortelę būtina pateikti telefono numerį arba el.pašto adresą, kad galėtume informuoti apie dalykus, tiesiogiai susijusius su kortelės panaudojimu. Kortelę galima užsakyti ir kito asmens vardu, t.y. ją padovanoti.

9. APSILANKYMAS KINE. Pateikus šią kortelę įėjimas į visus filmus nemokamas. Asmuo, kasoje pateikęs kortelę, turi pateikti ir asmens pažymėjimą su nuotrauka. Kasoje išduodamas bilietas į konkretų seansą. Kortelės turetojui turi būti suteikta vieta, jei ji suteikiama kitiems žiūrovams. Įeinant į salę, administracija turi teisę patikrinti kortelę ir asmens pažymėjimą. Kino teatro administracija turi teisę blokuoti kortelę, jei ja naudojasi ne kortelės savininkas.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Teiraukitės Tel.: +370 5 2611516
NUO ŠIOL Į KINĄ VAIKŠČIOK KIEK NORI
PASAKA gali būti Jūsų. H.K.Andersenas gal ir nebūtų patikėjęs, bet „Pasaką“ galima išsinuomoti.