Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Iš užsienio į Lietuvą gyventi atvykusių SPA specialistų patarimai: svarbu mylėti save

Lietuva populiarėja tarp užsienio SPA specialistų, mielai atvykstančių čia gyventi ir dirbti.
Nuotraukos

2020.01.24

Lietuva populiarėja tarp užsienio SPA specialistų, mielai atvykstančių čia gyventi ir dirbti. Iš Bulgarijos kilęs sveikatingumo ir poilsio paslaugų vadovas Ivan Nikolov bei Vilniuje gyvenanti SPA terapeutė Kamalia Apriani iš Indonezijos plačiau papasakojo apie savo darbo subtilybes, geros savijautos pagrindus ir pirmuosius įspūdžius bendraujant su klientais Lietuvoje.

Moko klientus pamilti save

K. Apriani gimė ir užaugo Balio saloje Indonezijoje, čia ji įgijo ir ilgametę masažo bei kitų sveikatinimo procedūrų patirtį.

„Man tenka dirbti su daugybe skirtingų žmonių ir prie kiekvieno kliento reikia individualiai prisitaikyti, atrasti, kur glūdi jį kamuojanti problema bei padėti ją išspręsti. Svarbiausia – surasti skausmo ar diskomforto priežastį, kuri nebūtinai yra toje vietoje, kur skauda“, – teigia K. Apriani

Pasak SPA meistrės, žmonės įsitempia patirdami gyvenime daug streso, o masažo specialistas gali padėti ne tik išjudinti ir atpalaiduoti kūną, bet ir pamilti save – tai labai svarbu.

Masažo čempionatų nugalėtojas

Sveikatingumo ir poilsio paslaugoms vadovaujantis Ivan Nikolov praeityje buvo profesionalus sportininkas, imtynių ir kultūrizmo atstovas. Jis jau 20 metų dirba SPA versle, garsiausiuose pasaulio viešbučiuose – Dubajuje, taip pat Bulgarijoje, Graikijoje ir kitose šalyse. Pernai I. Nikolov pelnė bronzos medalį Europos masažo čempionate Italijoje ir pats dažnai dalyvauja tokių turnyrų žiuri kaip vertinantis ekspertas.

Jis pastebi, kad SPA lankytojai Lietuvoje labai atsakingai žiūri į sveikatinimo procedūras, stengiasi ir tikisi greito rezultato. Specialistas pataria daugiau dėmesio sutelkti gerai pradžiai ir vėliau išsiugdyti nuolatinius sveikesnio gyvenimo įgūdžius.

„Žmonėms, kurie per naujus metus pasižadėjo kažką pakeisti, patariu pradėti nuo intensyvios visos savaitės trukmės programos – tam net verta pasiimti trumpas atostogas ir atlikti pilną kūno detoksikacijos programą. Rezultatai tikrai matysis jau po savaitės ir tai dar labiau motyvuos tęsti bei dirbti ne tik su specialistais, bet ir savarankiškai“, – teigia „The V SPA & Wellness“ dirbantis I. Nikolov.

Masažo technikos keičiasi

Savo praktikoje, tiek pats atlikdamas masažus, tiek vadovaudamas SPA kolektyvams, I. Nikolov derina įvairių kultūrų technikas. Jis mano, kad būtina plėsti akiratį ir išmanyti įvairių SPA mokyklų pagrindus, tam kad galėtum prisiderinti prie kiekvieno žmogaus poreikių.

 „Tai yra toks darbas, kuriame visą laiką turi mokytis kažko naujo, taip pat prisitaikyti prie kiekvieno svečio. Iš tiesų nėra dviejų vienodų masažų – geras meistras kiekvienam klientui parinks atskirus judesius. Apie tai, kur žmogui skauda ir kur slypi problema aš pamatau labai greitai – užtenka pabendrauti pakeliui nuo persirengimo kambario iki masažo stalo – kūnas daug ką pasako apie asmenį. Todėl su visais stengiuosi būti labai asmeniškas ir parodyti, kad žmogaus kūnas iš tiesų yra nuostabus, ypač kai juo rūpinamės“, – sako I. Nikolov.

Šiuolaikiniai klientai – išsilavinę

„Vilnius Grand Resort“ pardavimų ir marketingo direktorius Albert Zinevič pastebi, kad tarp SPA procedūrų visais laikas patys populiariausi yra įvairių rūšių masažai, tačiau pastebima aiški tendencija, kad šiuolaikiniai SPA klientai linkę išbandyti naujas procedūras.

„Šių dienų klientai yra išsilavinę, daug keliauja ir geba atpažinti aukštą paslaugų kokybę. SPA lankytojai renkasi šias paslaugas ne tik poilsiui, bet ir kaip prevencinę priemonę, skirtą palaikyti gerą savijautą ar net išspręsti jaučiamą diskomfortą. Tai lemia populiarėjantį holistinį požiūrį į sveikatą ir pastangas gyventi taip, kad nereikėtų medikamentų“, – teigia A. Zinevič.

Pasak A. Zinevič, šiuo metu „The V SPA & Wellness“ centre gyvena ir dirba 10 meistrų iš Indijos, Indonezijos bei Tailando.

Naujas kurortas Vilniuje

Nuo sausio 29-ąją dienos šalia „Vilnius Grand Resort“ viešbučio duris atvers naujas 9000 kvadratinių metrų ploto „The V SPA & Wellness“ centras, teikiantis SPA bei sveikatingumo paslaugas. Į sausį atidaromą „Tha V SPA & Wellness“ iš viso investuota virš 20 mln. eurų, įskaitant statybų, apdailos, įrengimo kaštus ir visą moderniausią paslaugų įrangą. Tokiu būdu „Vilnius Grand Resort“ taps pirmuoju visas SPA procedūras, sporto, grožio ir sveikatinimo paslaugas siūlančiu kurortiniu viešbučiu Vilniaus apskrityje.