Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kalėdų laukimas Kazlų Rūdoje prasidėjo nuotaikingai

Praėjusį šeštadienį, gruodžio 14 dieną, buvo įžiebta Kazlų Rūdos Kalėdų eglutė ir visi gyventojai buvo iškilmingai pakviesti į mėnesį laiko besitęsiantį renginių ciklą „Kalėdos Kazlų Rūdoje“.
Nuotraukos

2019.12.16.

Praėjusį šeštadienį, gruodžio 14 dieną, buvo įžiebta Kazlų Rūdos Kalėdų eglutė ir visi gyventojai buvo iškilmingai pakviesti į mėnesį laiko besitęsiantį renginių ciklą „Kalėdos Kazlų Rūdoje“. Šiemet nebijota naujovių – Kalėdinė eglė gyventojus ir miesto svečius pasitiko atsinaujinusi bei kitoje vietoje, pačiame miesto centre. Susirinkusius nuotaikingai sveikino bei noriai fotografavosi su gausia palyda iš kultūros centre vykusios adventinės moksleivių dainų popietės „Atskamba balsas“ atkeliavęs Kalėdų senelis. Eglutę įžiebė miesto meras Mantas Varaška ir netrukus į sceną žengė visoje Lietuvoje žinomas atlikėjų duetas – Deivis ir Renata, kurie nuo pat pirmosios pasirodymo minutės įtraukė publiką savo dainomis bei energija.        

Nors eglutės įžiebimo dieną oras susirinkusiųjų nelepino – šventei prasidėjus netruko prapliupti lietus, tačiau susirinkusiųjų tai neišgąsdino – minia dainavo žinomas dainas drauge su atlikėjais ir noriai prisijungė čiuožti naujai atidarytoje nemokamoje ledo aikštelėje. Į ledo aikštelę lankytojai bus kviečiami kiekvieną dieną iki pat sausio 5 dienos čiuožyklos darbo laiku: darbo dienomis 14-21 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis 13-22 val. todėl visi, norintys atrasti čiuožinėjimo smagumą, spės išbandyti aikštelę. Kiekvieną gruodžio šeštadienį ledo aikštelėje vyks vis naujas renginys: parodomoji čiuožėjų programa, šviesų ir lazerių šou, ledo ritulys ir šeimų rungtys. Jau ateinantį šeštadienį, gruodžio 21 dieną lankytojų lauks įspūdingas šviesų ir lazerių šou!

Visų renginių metu vyks kalėdinė tautodailininkų ir amatininkų mugė, kurioje kiekvienas panorėjęs galės ne tik pasivaišinti karšto šokolado ar garuojančios kavos puodeliu, bet ir įsigyti prasmingų dovanų artimiesiems. Sausio 5 d. kalėdinio ciklo uždarymo šventėje po iškilmingų Šv. Mišių Kazlų Rūdos bažnyčioje koncertinę programą atliks scenos deivė Vaida Genytė, akompanuojant pianistei, tarptautinių konkursų laureatei Beatai Vingraitei. Tikimąsi, jog kalėdiškai nusiteikusi Kazlų Rūda su nemokama ledo aikštele ir renginiais taps didžiuliu traukos centru lankytojams ne tik iš Kazlų Rūdos, bet ir aplinkinių gyvenviečių.