Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Netikėtas paplūdimys miesto prekybos centre sutraukė vasaros kelionių išsiilgusius žmones

Savaitgalį „Panorama“ tapo karščiausiu kelionių mėgėjų traukos centru.
Nuotraukos

2018.04.24.

Savaitgalį „Panorama“ tapo karščiausiu kelionių mėgėjų traukos centru. Vasariškai įrengtoje pagrindinėje prekybos centro aikštėje įsisuko kelionių vėjai: žavingos stiuardesės lankytojus kvietė pabraidyti po paplūdimio smėlį, prisėsti ant spalvotų gultų. Čia pat buvo pralošiama kelionė dviem į saulėtą Prancūzijos Bordo miestą, o Liucina Rimgailė pristatė geriausių lietuviškų lauktuvių ekspoziciją.

Kelionių vėjai

Svajonėmis apie keliones užkrėsti prekybos centro lankytojai neatsispyrė pagundai pasidžiaugti netikėtoje vietoje juos užklupusia vasara. Visi traukė iš kišenių telefonus ir skubėjo ne tik pabraidyti, bet ir įsiamžinti dirbtiniame paplūdimyje visoje Lietuvoje. Pajūrio nuotaikai sukurti buvo panaudota 500 kg smėlio, kuris priminė Maldyvų paplūdimio pakrantes.

Apie savo vasaros atostogas svajojantys prekybos centro lankytojai dalyvavo žaidime, kurio pagrindinis prizas – 4 dienų kelionė dviem su apgyvendinimu puikiame viešbutyje saulėtame Prancūzijos Bordo mieste. Todėl tiek poros, tiek šeimos, tiek jaunimas, tiek vyresni žmonės – visi, mėgstantys keliauti, savaitgalį aktyviai dalyvavo „airBaltic“ ir „West Express“ žaidime, kurio nugalėtoju tapo Modestas Skirkevičius. Vilnietis šį linksmą žaidimą, kuris baigėsi neįtikėtina atostogų avantiūra, prisimins visą gyvenimą. Pirmą kartą loterijoje dalyvavęs vyras, išgirdęs apie laimėjimą, net nepatikėjo. „Su šeima tą savaitgalį kaip tik lankėmės „Panoramoje“ ir išgirdę apie intriguojantį konkurso prizą nusprendėme nusifotografuoti ir išbandyti savo sėkmę. Iki šiol nieko nebuvome laimėję, todėl ilgai negalėjome patikėti tokia nusišypsojusia laime, – džiaugėsi laimėtojas. – Paryžiuje esu buvęs prieš penkerius metus, o Bordo mieste viešėsiu pirmą kartą. Labai džiaugiuosi, kad ši kelionė sutaps su dukrytės pirmo gimtadienio proga.“

Dalyvaudami vasariškame žaidime prekybos centro lankytojai taip pat pasakojo apie savo geidžiamiausias kelionių kryptis, kur jie svajoja apsilankyti arba sugrįžti dar kartą. Pasirodo, lietuviai populiariausių kelionių dažniausiai žvalgosi Europoje – svajonių kompaso rodyklės dažniausiai sukosi į meilės miestus Paryžių ir Romą.

Lauktuvėms – lietuviškos egzotikos

Saulėtų atostogų sezono pradžią bene anksčiausia už visus atidariusiame prekybos centre „Panorama“ kelionių nuotaikos užkrėtė ir žinomas moteris. Liucina Rimgailė rinko populiariausių lietuviškų lauktuvių ekspoziciją. Liucina rekomendavo, ką visi turistai turėtų pasiimti keliaudami į užsienį. Kulinarinės knygos autorė L. Rimgailė mano, kad į svečią šalį vykti tuščiomis būtų didžiausia nuodėmė. Pasak jos, užsieniečiams reikėtų nuvežti lietuviškos egzotikos – juodos ruginės duonos ir varškės sūrio su medumi, juodos dantų pastos ir kitų lietuvių sukurtų šedevrų, kurių galima rasti RIMI parduotuvėse.

„Šie gaminiai svečiuose kraštuose yra egzotika. Užsienyje nelabai kas matęs rugius ar ragavęs sūrio su medumi, todėl užsieniečius visada galima nustebinti mūsų kulinariniais gaminiais“, – neabejoja L. Rimgailė, pastaruoju metu su vyru vykstanti pailsėti į užsienį vis dažniau.

„Pastaruosius penkerius metus su vyru buvome įsisukę į darbus ir neleidome sau atostogauti. Tačiau dabar jau pradedame mėgautis poilsiu. Praėjusiais metais leidausi į keturias keliones, todėl tikiuosi, kad ir šiemet jų bus panašus skaičius“, – vylėsi L. Rimgailė, artimiausiu metu planuojanti netgi dvi keliones – pavasarį pora žada pailsėti Europoje, o rudenį nuvykti į egzotiškąjį Balį.