Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Rikonetas, UAB

Rikonetas - ROWE atstovas. Kopijavimo aparatai, kopijavimo aparatų nuoma, biuro įranga, kasečių pildymas, spausdintuvai, projektoriai, IT technika.
Kontaktiniai duomenys
Savanorių pr. 163
LT-50174 Kaunas
tel.: +370 37 337408
faks.: +370 37 337409
info@rikonetas.lt
www.rikonetas.lt
Įmonės darbo laikas
I-IV 8:00–17:00; V 8:00–16.00
Raktiniai žodžiai
Kopijavimo ir daugiafunkciniai aparatai, kopijavimo aparatų nuoma, spausdintuvai, kopijavimo aparatų techninė priežiūra ir remontas,
Kitos kategorijos
Nuotraukos
Žemėlapis
Duomenys atnaujinti: 2021.04.20       Peržiūrėta: 9851    
UAB „RIKONETAS“ yra įgaliotas Vokietijos kompanijos ROTH + WEBER GmbH (ROWE) atstovas Lietuvoje, oficialus RICOH atstovas, taip pat Hewlett-Packard, Brother, Xerox prekybos ir techninio aptarnavimo partneris Kauno regione. Mūsų darbuotojai nuolat tobulina savo žinias, kad Jums iškilusios problemos būtų sprendžiamos kuo efektyviau ir operatyviau. Tarp įmonės ilgalaikių klientų yra įmonės nuo nedidelių biurų iki stambių Valstybinių institucijų ir verslo klientų. Savo paslaugas teikiame Kaune ir Kauno regione, Jurbarke, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Vilkaviškyje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Birštone, Prienuose, Kaišiadoryse, Elektrėnuose, Jonavoje, Kėdainiuose, Raseiniuose ir Ukmergėje.
.

KOPIJAVIMO IR DAUGIAFUNKCINIAI APARATAI, KOPIJAVIMO APARATŲ NUOMA

Mes parduodame ir suteikiame garantiją: kopijavimo ir daugiafunkciniai aparatai, spausdintuvai, ROWE brėžinių skeneriai ir spausdintuvai, faksai, tiražavimo aparatai. Kopijavimo aparatų nuoma - tai patogus ir paprastas būdas turėti poreikius atitinkančią kopijavimo, spausdinimo ir skenavimo techniką savo biure be jokių pradinių investicijų. Galime pasiūlyti greitus spalvinius (35-45 psl/min.) ir įvairaus greičio vienspalvius (20-50 psl/min.) daugiafunkcinius kopijavimo aparatus, sukomplektuoti pagal Jūsų poreikius.
.

SPAUSDINTUVŲ KASETĖS, SPAUSDINTUVŲ KASEČIŲ PILDYMAS

Visų eksploatacinių medžiagų biuro įrangai tiekimas: kopijavimo aparatų toneriai, spausdintuvų ir fakso aparatų kasetės, terminės juostelės, rašalo kasetės. Originalios ir kitų gamintojų medžiagos. Lazerinių ir rašalinių spausdintuvų kasečių pildymas ir atnaujinimas, kasečių būgnų, mikroschemų keitimas. Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas už konkurencingą kainą, operatyvus aptarnavimas, profesionalų konsultacijos. Kasečių pildymas - būdas sutaupyti. Pildome daugelio gamintojų rašalinių ir lazerinių spausdintuvų kasetės. Atliktiems darbams suteikiame kokybės garantiją. Jeigu esatę įsikūrę Kaune, kasečių paėmimas ir atvežimas Jums papildomai nieko nekainuos, kasetes greitai pristatysime tiesiai į Jūsų ofisą Kauno rajone. Kasečių paėmimo ir pristatymo Kauno apskrityje sąlygos derinamos.
.

ROWE BRĖŽINIŲ SKENERIAI, BRĖŽINIŲ LANKSTYMO ĮRANGA

Taip pat pjaustyklės, brėžinių spausdintuvai ir kopijavimo aparatai, eksploatacinės medžiagos.
.

MULTIMEDIJA PROJEKTORIAI, PROJEKTORIŲ MONTAVIMAS

Mes parduodame ir suteikiame garantiją: multimedija projektoriai, interaktyvios lentos, projektorių lempos. Interaktyvių lentų, vaizdo projektavimo sistemų ir multimedija projektorių įrengimas. Diegiame interaktyvius sprendimus biurams, mokymo įstaigoms, namams. Tiekiame daugelio Lietuvoje parduodamų multimedia projektorių atsargines dalis. Norint visiškai išnaudoti projektoriaus ir priedų (ekranų) teikiamas galimybes, projektorius turi būti montuojamas ir paruošiamas darbui atsižvelgiant į gamintojo nurodomas rekomendacijas ir konkrečių modelių techninius ypatumus. Mūsų specialistai turi patirties diegiant vaizdo projektavimo sistemas tiek švietimo ir verslo segmentuose, tiek privatiems vartotojams, todėl gali Jums sumontuoti vaizdo projektavimo sistemą, apmokyti personalą.

PREKYBA KOMPIUTERIAIS IR KOMPIUTERINE ĮRANGA

IT ūkio priežiūra: kompiuterių remontas, programinės įrangos priežiūra, parametrų atstatymas.
.

KOPIJAVIMO APARATŲ, SPAUSDINTUVŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR REMONTAS

Spausdintuvų, fakso aparatų, kopijavimo aparatų techninė priežiūra, remontas. Kopijavimo aparato techninė priežiūra ne tik užtikrina sklandų ir nepertraukiamą darbą, bet ir padeda taupyti Jūsų pinigus: laiku neatliekant techninės profilaktikos darbų ir nekeičiant besidėvinčių dalių, jos gali turėti įtakos kitų funkcinių mazgų gedimams.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
A4 formato, spalvotas, lazerinis spausdintuvas RICOH SP C440DN su dvipusiu spausdinimu, tinklo plokšte ir mažiausia spalvoto spaudo kaina (0.03 Eur).
Lenovo B50-10 su Intel Celeron 2480 CPU, 4GB RAM ir 500 GB HDD (be OS). Lenovo Z51-70 su 15.6“ Full HD 1920x1080 ekranu, Intel Core i3-5005U CPU, AMD R7 M360 2GB vaizdo plokšte ir 1TB HDD (be OS).
Pardavimas, nuoma, remontas, garantijos
Padarykite dar daugiau ir greičiau mažesnėmis išlaidomis su taupiuoju RICOH MP301SP
Projektorių ir jų priedų montavimas, interaktyvūs ekranai, instaliacija ir priežiūra. Įrengiame vaizdo projektavimo ir audio sistemas, diegiame interaktyvius sprendimus biurams, mokymo įstaigoms.
Įvairaus galingumo vienspalvių, spalvinių kopijavimo aparatų ir spausdintuvų nuoma.
Kopijavimo aparatų, lazerinių ir rašalinių spausdintuvų remontas
Remontuojame kompiuterius
Pildome lazerinių spausdintuvų kasetes
Ricoh A4 formato spalviniai lazeriniai spausdintuvai. Norėdami išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį modelį, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.
A4 formato spalvoti lazeriniai daugiafunkciniai (spausdinimas, skenavimas, kopijavimas, faksas) Ricoh spausdintuvai
Ricoh lazerinai spalvoti spausdintuvai A3 formato
Lazeriniai spalvoti daugiafunkciniai (skenavimas, kopijavimas, spausdinimas, faksas) Ricoh spausdintuvai A3 formato
A3 vienspalviai lazeriniai daugiafunkciniai (skenavimas, kopijavimas, spausdinimas, faksas) spausdintuvai
Rowe plačiaformačiai nelimituoto skenavimo
Epson plačiaformačiai brėžinių spausdintuvai
Daugiafunkcinis spalvinis A3 formato spausdintuvas KYOCERA TASKalfa 2552ci
1799.00 €
Nešiojamas kompiuteris HP 15-S107NA Intel 4GB 1TB su 15.6" HD ekranu ir Windows 8.1
Itin kompaktiškas spausdinimui, kopijavimui ir skenavimui skirtas RICOH SP4510SF
A3 formato vienspalvis daugiafunkcinis spausdintuvas RICOH MP2014D su dvipusiu spausdinimu, spalviniu skenavimu, maža spaudo kaina, dabar tik 320,00 Eurai.
459.00 € 320.00 €
Projektorius EPSON EB-S18 prezentacijoms: 6000 val. trukmės lempa, integruoti garsiakalbiai, paleistis per USB
A4 formato, spalvotas, rašalinis spausdintuvas EPSON L805 su WI-FI ryšiu. Mažiausia spaudo kaina - 0.002 Eur vienspalvis/ 0.006 Eur spalvotas.
Padarykite dar daugiau ir greičiau mažesnėmis išlaidomis su taupiuoju RICOH MP301SPF.
Akcijiniai spausdintuvai ir daugiafunkciniai spausdintuvai
A4 formato, spalvotas, lazerinis spausdintuvas RICOH SP C320DN su dvipusiu spausdinimu ir tinklo plokšte.
A3 formato daugiafunkcinis spalvinis spausdintuvas RICOH MP C2011SP su dvipusiu spausdinimu ir kopijavimu, automatiniu dokumentų tiektuvu, tinklo plokšte ir toneriais.
1749.00 € 1590.00 €
Padidinkite darbo našumą su spalviniu daugiafunkciniu RICOH IM C3000
2070.00 €
Naujasis daugiafunkcinis spausdintuvas RICOH IM2702 su automatiniu dvipusiu dokumentų padavimu tik 940,00 Eur.
1160.00 € 940.00 €
A3 formato vienspalvis daugiafunkcinis spausdintuvas RICOH MP2014AD su dvipusiu spausdinimu, spalviniu skenavimu, automatiniu dvipusiu dokumentų tiektuvu, dabar tik 450,- Eurų. Standartinės komplektacijos kaina nurodyta be PVM.
490.00 € 450.00 €
Kvalifikuoti, sertifikatus turintys inžinieriai atlieka spausdintuvų remonto ir techninės priežiūros darbus
Visos eksploatacinės medžiagos biuro technikai : kopijavimo aparatų toneriai, spausdintuvų kasetės
Kyocera TASKalfa 3253ci A3 formato daugiafunkcinis spalvinis spausdintuvas su automatiniu dokumentų padavimu, dvipusiu spausdinimu, PS3 palaikymu. Kaina tik 1990,- Eurų be PVM. Komplekte gaunate juodo tonerio 25000 , o spalvinių 15000 puslapių atspausdinimui
1990.00 €
Ricoh lazeriniai vienspalviai spausdintuvai A4 formato. Norėdami išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį modelį, prašome kreiptis į mus nurodytais kontaktais.
Vienspalviai lazeriniai daugiafunkciniai (spausdinimas, skenavimas, faksas, kopijavimas) Ricoh spausdintuvai A4 formato
A3 formato vienspalviai Ricoh lazeriniai spausdintuvai
Ricoh A3 vienspalviai daugiafunkciniai (spausdinimas, skenavimas, kopijavimas, faksas) spausdintuvai
Plačiaformačiai lazeriniai vienspalviai Ricoh kopijavimo aparatai atliekantys daug funkcijų (spausdinimas, skenavimas, faksas, kopijavimas)
Rowe brėžinių lankstymo įranga - tikslus lankstymas didelėms darbo apimtims
Plataus formato Rowe spausdintuvai atliekantys daug funkcijų (spausdinimas, skenavimas, kopijavimas)
Sumažinkite spausdinimo išlaidas su daugiafunkciniu spausdintuvu KYOCERA M2040DN
260.00 € 250.00 €
EPSON SureColor SC-T3100N plačiaformatis brėžinių spausdintuvas
920.00 €
Kontrastingas ir šviesus projektorius EPSON EB-S18 darbui, mokyklai ir namams
Plačiaformatis skeneris ROWE Scan 650i-44 su stovu ir programine įranga ROWE ScanManager LT dabar tik už 5500 Eur kainą.
Japonijos gamintojo RICOH naujas vaizdo projektoriaus modelis PJ S2240.
A4 formato, spalvotas, daugiafunkcinis, rašalinis spausdintuvas EPSON L850 su LCD ekranu. Spausdinimui, skenavimui, kopijavimui. Mažiausia spaudo kaina - 0.002 Eur vienspalvis/ 0.006 Eur spalvotas.
A3 formato, spalvotas, rašalinis spausdintuvas EPSON L1300. Mažiausia spaudo kaina - 0.001 Eur vienspalvis/ 0.004 Eur spalvotas.
A4 formato lazerinis spausdintuvas LEXMARK MS 510DN su dvipusiu spausdinimu ir tinklo plokšte dabar tik 199 Eur.
199.00 €