Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Trečiadienis – antroji ir ko gero sunkiausia „Neste Eko ralio 2018“ diena.
Vadinamoji „Z“ karta pasižymi savitais bruožais. Daugelis jų gyvenimo aspektų skiriasi nuo ankstesnės kartos. Šios kartos pomėgiai, gyvenimo ritmas, glaudus ryšys su technologijomis turi atsispindėti ir jų gyvenamojoje aplinkoje.
Ankstų balandžio 24-osios rytą Vilniuje, Molėtų plente esančioje „Neste“ degalinėje duotas startas „Neste Eko raliui 2018“, kurio bemaž 2000 km maršrutas driekiasi visų trijų Baltijos šalių keliais.
Besibaigiant metams nemaža dalis automobilių mylėtojų pasvajoja apie sekančių metų sieninį kalendorių
Straipsniai
Varginantis odos niežulys, išsausėjimas ir šerpetojimas – simptomai, išduodantys atopinį dermatitą, nuo kurio dažniausiai kenčia vaikai.
Visiškai nauji hibridiniai saulės elementai. Jie geba gaminti elektros energiją tiek saulei šviečiant, tiek lietui lyjant.
Menopauzė – kiekvienos moters patiriamas natūralus gyvenimo etapas, apie kurį neretai sklando daugybę mitų, tad natūralu, kad moterys jo bijo.
Pastebima, kad dėl tokios ligos kaip vulvovaginitas moterys į specialistus kreipiasi rečiau nei turėtų, galvodamos, kad ligą gali išsigydyti liaudiškomis priemonėmis pačios.
Prasidėjo pavasaris, o jus kamuoja nemiga ir vis stiprėjantis nerimas? Šie simptomai gali būti pavasarinės depresijos priežastimi
Renault Master – puikiai pažįstamas krovininis furgonas, su kurio skirtingomis versijomis buvo nuvažiuotas ne vienas šimtas kilometrų.
Jūsų dėmesiui – keli specialisto patarimai, kaip paruošti automobilį šiltojo sezono kelionėms.
„Audi Sport“ padalinys pristato itin pažangų modelį – Niujorko automobilių parodoje debiutuoja „Audi RS 5 Sportback“ – sportiškas „Audi“ penkerių durelių kupė, išsiskiriantis efektinga išvaizda, itin didele galia ir praktiškomis savybėmis.
Į renginį jau užsiregistravo maksimalus galimas ekipažų skaičius – 320.
Kiekviena savo spintoje turime bent vieną porą sportinių batelių, tačiau kokiais modeliais reikėtų papildyti savo garderobą šiemet?