Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Dovana vyrui gimtadienio proga: 5 originalios idėjos

Nustebinti mylimą žmogų reikia ne tik per gimtadienius bei kitas šventes, tačiau kuo dažniau, be jokios priežasties, net kasdien.
Nuotraukos

2023.11.27.

Nustebinti mylimą žmogų reikia ne tik per gimtadienius bei kitas šventes, tačiau kuo dažniau, be jokios priežasties, net kasdien. Tačiau natūralu, kad švenčių metu norisi įteikti tokią dovaną, kurioje atsispindėtų rūpestis, meilė ir atsidavimas.

Žemiau pateikiame 5 idėjas gimtadienio proga vyrams.

1. Romantiškas vakaras.

Padovanoti vyrui romantišką vakarą kartu – visada gera idėja. Žvakių šviesa, skanus maistas, maloni muzika, erotinė nuotaika... Esame tikri, kad tokia dovana patiks kiekvienam savo santykiais besidžiaugiančiam vyrui. Tik atminkite, kad romantiško vakaro pabaiga turi būti saugi ir tam geriausiai tinka SKYN prezervatyvai.

2. Dviratis arba paspirtukas.

Aktyviems vyrams visada patiks judėjimo priemonės. Nors tokio tipo dovanos nėra pigios, tačiau kadangi daugeliui metų – atsiperka visomis prasmėmis. Ypač žinant, kad vyras bus laimingas.

3. SPA priemonės.

Net ir vyrai labai dažnai džiaugiasi įvairiomis SPA priemonėmis, kurios leis namuose po dienos darbų maloniai atsipalaiduoti. Tam tikrai nereikia pirkti labai brangių kremų, tačiau aromatinė žvakė ir vonios bomba – maža smulkmena, kuri dažnam patinka labiau nei moterims gali atrodyti.

4. Aktyvus laisvalaikis.

Padovanokite čekį, kuris leis jam smagiai praleisti laiką. Galbūt tai bus šuolis parašiutu? O gal aktyvus pravažiavimas su sportinio tipo mašina?

5. Komforto drabužiai

Galiausiai, kiekvienam žmogui visada patiks gauti tokius drabužius, kurie leis visus metus būti lauke ir nesukti galvos dėl peršalimo. Ypač vertinami specialūs termo drabužiai.

Karolina Grabowska iliustracija iš pexels.com