Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Kauno „Akropolis“ tampa atviras gyvūnams: primena svarbiausias taisykles

Į Kauno „Akropolį“ atvykę lankytojai drauge gali atsivesti ir savo keturkojus draugus.
Nuotraukos

2024.03.12.

Į Kauno „Akropolį“ atvykę lankytojai drauge gali atsivesti ir savo keturkojus draugus. Prekybos centras nuo penktadienio, kovo 8-osios, tampa atviras gyvūnams ir primena svarbiausias taisykles, kurių turėtų nepamiršti šeimininkai.

„Atsižvelgiame į savo lankytojų poreikius: gyvūnai jų šeimininkams yra šeimos nariai, todėl keičiame taisykles ir nuo penktadienio kviečiame į Kauno „Akropolį“ atvykti drauge su jais. Neabejojame, kad šeimininkai jausis geriau, jei galės kasdienius reikalus tvarkyti negalvodami, kur tuo metu palikti augintinį bei pasirūpins tiek jų, tiek aplinkinių saugumu“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Pakoreguotos Kauno „Akropolio“ taisyklės numato, jog gyvūnus galima atsivesti į prekybos centro bendro naudojimo patalpas – alėjas, poilsio erdves. Prekybos centre įsikūrusios įstaigos – parduotuvės, paslaugų teikimo vietos, restoranai ir kavinės – tvarką dėl gyvūnų nustatys pačios. Paskatintos prekybos centro, dalis jų jau buvo pažymėtos žaliu „pėdutės“ ženklu, reiškiančiu, jog čia lankytojai laukiami su gyvūnais. Norėdami su augintiniais užeiti į kitas įstaigas, lankytojai turėtų dėl to teirautis personalo.

Aplinkiniams draugiškus gyvūnus į prekybos centrą atsivesti galės 16 metų ir vyresni asmenys. Augintinį lankytojai prekybos centre turės vedžioti su pavadėliu ar neštis tam skirtame krepšyje bei pasirūpinti, kad šie būtų draugiški ir nekeltų pavojaus kitiems. 

Į liftą ar ant eskalatorių gyvūnai galės būti pasiimami tokiu atveju, jei tam neprieštaraus kiti lankytojai ir tai nekels pavojaus nei jų, nei gyvūno saugumui. Eskalatorias augintinį kelti galima tik laikant ant rankų. 

Plačiau susipažinti su galiojančiomis atnaujintomis prekybos centro taisyklėmis galima paspaudus nuorodą: https://www.akropolis.lt/lt/kaunas/teisine-informacija/prekybos-centro-taisykles