Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

„Gigabyte“ pristato ypač mažą asmeninį kompiuterį, vardu „Brix“, su „Intel“ procesoriais

Kompanija „Gigabyte“, kuri puikiai žinoma kaip pagrindinių plokščių gamintoja, braunasi ir į kitus segmentus.
Nuotraukos

Kompanija „Gigabyte“, kuri puikiai žinoma kaip pagrindinių plokščių gamintoja, braunasi ir į kitus segmentus. Šį kartą buvo oficialiai anonsuotas ypač mažas asmeninis kompiuteris, kuris gavo „Brix“ vardą. Jis yra viso labo 29.9mm storio, 107.6mm pločio ir 114.4mm ilgio.

Tiesa „Brix“ nėra visavertis asmeninis kompiuteris. Taip, jis turi integruotą „Wi-Fi“ bevielio ryšio modulį, USB 3.0, HDMI ir „mini DisplayPort“ jungtis, kaip ir pagrindinę plokštę su „ultrabook‘ams“ skirtu "Int Ivy Bridge“ procesoriumi, bet neturi kai kurių komponentų.

Ivy Bridge“ procesoriumi, bet neturi kai kurių komponentų.

Ypač mažame korpuse mes nerastumėme kietojo disko, darbinės atminties ir, kaip jau supratote, operacinės sistemos. Jums reikėtų įsigyti mSATA jungtį turintį kaupiklį, geriausiai SSD, DDR3 darbinę atmintį ir įsidiegti jūsų norimą operacinę sistemą, „Windows 7” ar „Windows 8”.

„Gigabyte“ pranešė apie keturis modelius. Štai „GB-XM14-1037” turi dviejų branduolių „Intel Celeron 1037U” procesorių, „GB-XM12-3227” jau su „Core i3-3227U”, „GB-XM11-3337” pasižymi „Core i5-3337U”, o sparčiausias „GB-XM1-3537” - „Core i7-3537U“. Kaip jau galėjote pastebėti, kompanija siūlo modelius su visų klasių „Ivy Bridge“ procesoriais.

Deja, tačiau kol kas nėra aišku, kiek „Gigabyte Brix“ sistemos galėtų kainuoti. „Intel“ yra pristačiusi panašias „NUC“ pavadinimo sistemas, kurių  kainos yra tarp 160-330 JAV dolerių. Labai galimas variantas, jog pasirodžiusios „Gigabyte Brix“ sistemos kainuos panašiai. Taip pat pasirodžius „Intel Haswell“ procesoriams „Gigabyte Brix“ serija netrukus gali būti atnaujinta.

 

tarp 160-330 JAV dolerių. Labai galimas variantas, jog pasirodžiusios „Gigabyte Brix“ sistemos kainuos panašiai. Taip pat pasirodžius „Intel Haswell“ procesoriams „Gigabyte Brix“ serija netrukus gali būti atnaujinta.