Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Saulės akinių mada šį sezoną išgyvena tikrą revoliuciją: jeigu dar visai neseniai visi buvome pamišę dėl avangardo, pompastikos ir įspūdingų dekoratyvinių elementų, tai vasarą dairysimės žymiai nuoseklesnių ir ilgaamžiškesnių modelių.
Karantino metu nuo ilgo žiūrėjimo į ekranus – tiek darbo reikalais, tiek laisvalaikiu – galime pajusti, kad akys sausėja, pavargsta, matomas vaizdas tampa ne toks ryškus.
Karantino metu vizitai pas gydytojus apriboti, todėl turime saugotis ne tik virusų, bet ir sumažinti bet kokią riziką susidurti su kitomis sveikatos problemomis.
Ar susimąstėte, koks tai didžiulis iššūkis akims?
Straipsniai
Glaukomos eiga tiesiogiai priklauso nuo kraujotakos, o statinų vartojimas yra tik vienas, bet ne vienintelis būdas kraujotakai pagerinti
Pagal Pasaulio sveikatos organizaciją (PSO) sveikatos stiprinimas – sveikatos skatinimas, visuomenės sveikatos ugdymas, sveikatos rėmimas, palaikymas, propagavimas
Nuo peršalimo nėra skiepų, nes jie turėtų susidoroti su 200 skirtingų virusų, tačiau ieškoma patikimų būdų, kurie galėtų padėti žmonėms apsisaugoti nuo paprastų, tačiau dažnų peršalimų. Pateikiame keletą geriausių.
Imunitetą galima palyginti su angelu sargu, saugančiu mūsų organizmą. Imunitetas – tai žmogaus organizmo gebėjimas apsisaugoti nuo visko, kas jam genetiškai nepriimtina
Kaip apsaugoti akis ir išvengti prasto matymo.
Apie dažniausius akių vargus žiemą
Sveikatos apsaugos politika, teisės aktai ir žiniasklaida mirga deklaratyviais šūkiais apie gydytojo ir paciento partnerystę. Tačiau gilesnių ir išsamesnių analizių ir diskusijų šiuo klausimu labai trūksta.
Akių sausumo sindromas nėra retas pacientų skundas. Jo priežastys gali būti labai įvairios. Pietų Korėjoje atliktas tyrimas įrodė, jog alkoholis pakeičia ašarų sudėtį ir gali sukelti akių sausumo simptomus ir sveikiems asmenims.
Miokardo infarktai dažniausiai ištinka veržlias asmenybes, skubančias, daug dirbančias, siekiančias tikslų, neatsipalaiduojančias, nuolat patiriančias psichoemocinį stresą, pažymi gydytojai kardiologai