Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Intraokulinė korekcija

Intraokulinė korekcija taikoma esant aukšto laipsnio trumparegystei ar toliaregystei, dideliam astigmatizmui, kai šių ydų nepatartina ar negalima koreguoti lazeriu
Nuotraukos

Intraokulinė korekcija taikoma esant aukšto laipsnio trumparegystei ar toliaregystei, dideliam astigmatizmui, kai šių ydų nepatartina ar negalima koreguoti lazeriu.
Tai saugus ir efektyvus korekcijos būdas, plačiai paplitęs ir taikomas visame pasaulyje daugiau kaip 20 metų. Akių klinikoje Lirema šios operacijos atliekamos nuo 2005m.

Intraokulinė korekcija rekomenduojama, kai:

  •  trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo laipsnis yra didelis ir operacija lazeriu negalima. T.y. kai trumparegystė yra didesnė nei (-) 8 D, toliaregystė didesnė nei (+) 3 D, astigmatizmas viršija 3 D.
  •  kai ragena per plona ir todėl negalima atlikti regos korekcijos lazeriu net ir tuo atveju, kai trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas yra nedidelis. Ragenos storis prieš operaciją eksimeriniu lazeriu turi būti ne mažiau kaip 500 mikronų.


Operacijos esmė – matymą koreguojantis individualiai parinktas ir pagamintas intraokulinis lęšis implantuojamas į priekinį akies segmentą. Tai lyg „akiniai akyje“. Intraokulinę korekciją galima taikyti vyresniems nei 18 m. asmenims, kurių refrakcijos yda bent vienus paskutinius metus buvo stabili, ir akyje nediagnozuota jokia kita regėjimui įtakos turinti liga. Operacija atliekama ambulatoriškai, trunka apie 30 minučių, jos metu taikoma vietinė nejautra.
Matymas pasiekia optimalų lygį per keletą savaičių, nors jau pirmomis dienomis juntamas ženklus pagerėjimas. Kadangi intraokulinis lęšis užsakomas ir gaminamas individualiai, pasiruošimas šiai operacijai trunka keletą savaičių. Tą pačią dieną operuoti abi akis nerekomenduojama, todėl vienos ir kitos akies operacijos atliekamos su keleto dienų pertrauka.
Vyresniems nei 45-50 m. pacientams dėl silpstančios akomodacijos rekomenduojama skaidraus lęšio pakeitimo operacija.

Regėjimo korekcijos operacijos nerekomenduojamos, jei pacientas serga sisteminėmis, autoimuninėmis, jungiamojo audinio, alerginėmis ligomis, cukriniu diabetu.


Info

Straipsnio kategorijos