Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

„Renault“ – oficialus 70-ojo Kanų kino festivalio vežėjas

„Renault“ yra oficialus Kanų kino festivalio partneris nuo 1983 metų, taip simbolizuojant istorinį ryšį su kinu jau nuo 1898-ųjų.
Nuotraukos

Gegužės 17-ąją tarptautinis Kanų kino festivalis pradėjo įspūdingą 70-ojo gimtadienio šventę. Prancūzijos automobilių gamintojas „Renault“ šiame renginyje partnerio vaidmenį užima jau 34-us metus iš eilės. Atmosfera čia tiesiog įsielektrinusi. Įžymioji aktorė Monica Bellucci tapo atidarymo ceremonijos, sustyguotos režisieriaus Pedro Almodovaro, vedėja. Kaip ir pats filmų kūrėjas, galintis būti geraširdiškas, rimtas ir provokuojantis, Kanų kino festivalis žada vėl stebinti!

 

„Turėdami net 330 automobilių kavaleriją, mes pasieksime rekordą: „daugiausiai „Renault“ automobilių viename kvadratiniame Kanų miesto metre!” – šypsosi Claude Hugot, „Renault“ ryšių su visuomene viceprezidentas. “Sukomponavome unikalią puokštę „Renault“ modelių, kuriems būdingos svarbiausios savybės: inovatyvumas ir puikus dizainas. Čia turime hečbekų, miesto visureigių, eletromobilių ir netgi aukščiausios klasės keleivinį mikroautobusą!“

Po sužibėjimo 2016-aisiais, visus sužavėjęs grakščiomis, elegantiškomis linijomis, proporcingomis formomis bei komfortišku interjeru „Renault Talisman“ sugrįžo netgi su 120 festivaliui paruoštų sedanų. 170 festivalio teritorijoje kursuojančių „Renault Espace“ modelių skirti aktoriams, režisieriams, žiuri nariams, filmų kūrybinėms komandoms bei partnerių, tokių kaip „L’Oréal”, „Orange”, „Air France”, atstovams. Per dvi festivalio savaites įvyks daugiau nei 12 000 rūpestingai suplanuotų kelionių su „Renault“ automobiliais!

Net 20 naujųjų „Renault Trafic SpaceClass“ keleivinių automobilių debiutuoja Kanų kino festivalyje. Modifikuoti specialiai pagal festivalio reikalavimus ir siekiant maksimaliai išnaudoti interjero komfortą bei erdvę, šie automobiliai renginio svečius iškilmingai atveš iki raudonojo kilimo Palais des Festivals rūmuose.

„Renault“ automobiliai su kino industrija siejami jau ilgus dešimtmečius, prekės ženklas dažnai pastebimas filmavimų aikštelėse ar ant raudonojo kilimo visame pasaulyje. Su Prancūzijos kinu „Renault“ stiprus ryšys sieja jau beveik 120 metų: „Renault“ gamyklos Billancourt mieste buvo įsikūrusios netoliese pirmųjų brolių Lumière kino studijų. Kiekvienais metais apie 40 „Renault” automobilių atlieka vaidmenis  beveik dviejuose šimtuose televizijos ar kino juostų.