Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Sostinėje nuaidėjo grožio konkursas „Veidrodėli, veidrodėli“ – nugalėtoją rinko žymių žmonių komisija

Pirmąjį gruodžio savaitgalį Vilnius alsavo mada – čia vyko jau trečiąjį kartą organizuojamas grožio konkursas „Veidrodėli, veidrodėli“.
Nuotraukos

2023.12.07.

Pirmąjį gruodžio savaitgalį Vilnius alsavo mada – čia vyko jau trečiąjį kartą organizuojamas grožio konkursas „Veidrodėli, veidrodėli“. Išskirtinėje „Aerocity“ erdvėje vykusiame renginyje modeliai varžėsi penkiose skirtingose amžiaus kategorijose, o jų eiseną ir laisvumą scenoje vertino profesionalų komisija, kurioje netrūko garsių vardų. Renginio vedėjas Modestas Vaitkevičius ant podiumo kvietė kosmoso tematika pasipuošusias dalyves, kurios stebino vienu už kitą įspūdingesniais kostiumais ir kerinčiomis vakarinėmis suknelėmis.

Komisijoje – žymūs veidai

„Veidrodėli, veidrodėli“ konkurse dalyvės varžėsi ne tik skirtingose amžiaus kategorijose, tačiau kovojo ir dėl kitų titulų. Konkurse buvo renkamos elegancijos, foto, kosmoso, karalaitės, charizmos, gracijos, žvilgsnio, publikos, II-osios ir I-os Vice nugalėtojos. Jas išrinkti padėjo garbinga komisija, kurioje buvo galima išvysti ir daug žinomų veidų. Šiais metais komisijos narių kėdes užėmė grožio konkurso „Miss pasaulis“ dalyvė, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistė bei pilates mokytoja Gretė Brokienė, modelių agentūros „Rūta Models“ savininkė ir vadovė Rūta Bartašiūtė, prekių ženklo „Menu de mode“ įkūrėja, pop grupės „Vyšnios“ vokalistė Agnė Jokšienė, kūrybinės agentūros „Love Media“ vadovė, verslininkė Armina Staniulienė, geidžiamiausia įvaizdžio stilistė Lietuvoje Simona Senkauskaitė ir 2021 metų konkurso „Veidrodėli, veidrodėli“ nugalėtoja Atėnė Neimantaitė. Komisijos nariai prisipažino, kad vertinti dalyves buvo tikrai nelengva, tačiau konkursas atnešė daug gražių emocijų ir įspūdžių.

„Kasdien susiduriu su įvairiais verslo ir kūrybiniais, komunikacijos iššūkiais, bet tokias rimtas pareigas užimu pirmą kartą. Labai džiaugiuosi galėdama būti šio konkurso komisijos nare. Konkurso metu įgavau dar neturėtos patirties, gražių emocijų ir susipažinau su visiškai man nauja sritimi“, – įspūdžiais dalijosi komisijos narė A. Staniulienė.

Stebino kosminiai kostiumais

Konkurso metu dalyvių laukė dvi temos su skirtingomis užduotimis. Pirmasis išėjimas į podiumą buvo pažymėtas „Kosmoso“ tematika. Šio pasirodymo metu dalyvės vilkėjo pasirinktus kosminius rūbus – į sceną žengė kosmonaučių, kometų, planetų, žvaigždžių, dirbtinių intelektų ir ateivių kostiumais pasipuošusios merginos. Antrojo išėjimo metu dalyvės turėjo pasipuošti vakarinėmis suknelėmis, todėl šio pasirodymo metu scena virto tikru pasakų pasauliu su daugybe karalaičių.

Po pasirodymų buvo išrinkta viso konkurso nugalėtoja – „Grand Prix“ laimėtoja tapo trylikametė modelių mokyklos „MPodiumas“ mokinė, grupės „NeTobulos“ narė Augustė Meškauskaitė.

„Šiam konkursui skyriau labai daug dėmesio, kadangi jis yra vienas didžiausių ir, mano nuomone, profesionaliausiai organizuojamų. Ypatinga konkurso vieta ir tema reikalavo išskirtinio pasiruošimo. Suknelę man siuvo nuostabi meistrė, o kosmoso rūbus dėliojome po detalę ir kūrėme pačios su mama. Visada labai kruopščiai apgalvojame įvaizdį iki smulkiausių detalių, kad palikčiau įspūdį komisijai, konkurso žiūrovams. Man svarbiausia, kad rūbas būtų skirtas konkrečiam išėjimui, atspindėtų temą ir su juo jausčiausi užtikrintai bei komfortiškai. Kiekvieno praėjimo metu stengiuosi atskleisti rūbo grožį, detales, stilių, atitinkamai parteikdama emociją veide, eisenoje, judesiuose. Visada pasiruošiu taip, kad podiumu eičiau ir jausčiausi nugalėtoja, būtent taip ir jaučiausi šį kartą. „Veidrodėli, veidrodėli“ konkurse dalyvauju antrą kartą ir be proto džiaugiuosi jį laimėjusi. Man tai suteikia daug gerų emocijų, nuostabių įspūdžių, pasitikėjimo savimi. Tai yra didelis įvertinimas ir motyvacija tobulėti. Esu labai dėkinga savo vadovėms, kurios skiria man daug dėmesio, padeda pasiruošti, visada palaiko ir niekada nepyksta jei aš suklystu. Jaučiu prieš jas labai didelę atsakomybę ir visada liksiu dėkinga už jų indėlį į mane“, – emocijomis dalijosi nugalėtoja A. Meškauskaitė.

Vertino daugybę kriterijų

Konkurso metu buvo vertinamas dalyvių laisvumas scenoje, eisena, kontaktas su žiūrovu, kūrybiškumas ir temą atitinkanti apranga, estetinis suvokimas. Konkurse iš viso varžėsi 34 dalyvės, o susumavus visus vertinimo kriterijus, kiekvienoje amžiaus kategorijoje buvo išrinktos laimėtojos.

6-7 m. amžiaus kategorijoje laimėtoja tapo šešiametė Sintija Mazrimaitė. 8-9 m. amžiaus kategorijoje nugalėtojos titulas atiteko devynmetei Dorotėjai Budėnaitei. 9-11 m. amžiaus kategorijos laimėtoja buvo paskelbta vienuolikos metų Karolina Snitkaitė.  11-13 m. amžiaus kategorijos nugalėtojos vardą užsitikrino trylikametė Augustė Meškauskaitė. Vyriausioje, 13-16 m. kategorijoje pergalę iškovojo keturiolikmetė Margarita Martinaitytė. Visos dalyvės buvo apdovanotos karūnomis, veidrodėliais su graviruotomis nominacijomis, diplomais ir rėmėjų įsteigtomis dovanomis, o pagrindiniu konkurso prizu tapo kosmetinis stalas su šviečiančiu veidrodžiu.

Kaip teigė viena iš renginio organizatorių, modelių mokyklos „MPodiumas“ įkūrėja ir vadovė Aistė Volkova, tokie renginiai ne tik padeda atrasti savo geriausias puses, bet ir skatina tobulėti.

„Labai džiaugiuosi taip ilgai lauktu ir pagaliau įvykusiu renginiu, dėkoju nuostabiai ir teisingai komisijai, kuri skyrė savo laiką bei atsakingai vertino dalyves. Kaip renginio organizatorė labai palaikiau visas dalyves, bet kaip mokyklos vadovė esu be galo laiminga, kad komisiją sužavėjo ir konkursą laimėjo mūsų mokyklos modelis Augustė. Ji yra labai atsakinga, visada stengiasi, apgalvoja kiekvieną detalę, net repeticijų metu viską daro lyg jau būtų renginyje, o prieš ją sėdėtų komisija. Labai dėkoju savo komandai, kuri skyrė daug laiko ir energijos ruošiantis konkursui. Taip pat dėkoju visų modelių mokyklų vadovams, kurie paruošė savo vaikus ir atvažiavo dalyvauti konkurse. Tokie renginiai skatina siekti savų tikslų, tobulėti, atrasti savo geriausias puses, išbandyti naujus dalykus. Todėl kol tai džiugina vaikų širdis, tol stengsimės daryti pačius įspūdingiausius ir gražiausius renginius“ – teigė A. Volkova.