Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Naujo būsto įsigijimas yra vienas iš svarbiausių priimamų sprendimų, todėl natūralu, jį besirenkantiems gyventojams kyla begalė klausimų
Problema: šulinyje kaupiasi gruntinis vanduo. Su PENETRON skvarbiosios hidroizoliacijos sistemos medžiagomis lengvai ir patikimai hidroizoliuosite bet kokios paskirties betoninį šulinį. Aprašome, kaip mūsų partneriai atliko šį darbą.
Gal nuosavas biuras – prabanga? Kiekvienas atvejis unikalus, visgi yra sprendimų, kurie leidžia atsikratyti rūpesčių ir dar sutaupyti.
Mūsų šalyje BREEAM standartu įvertintų pastatų kol kas – vienetai. Vis dėlto specialistai teigia, kad šis sertifikatas greitu metu nebebus jokia egzotika.
ĮMONĖS
Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1
Vilnius
tel.: +370-5-2756483
Žvejybos reikmenys internetu kiekvienam žvejui
Lukšio g. 70 (PC Norfa XL)
Kaunas
tel.: +370 37 388342
mob.: +370 676 22677
 
PASIŪLYMAI
Gaminame bei restauruojame detales
Kalvystė, tvoros, vartai, turėklai, laiptai, šviestuvai, baldai, židiniai
Pluoštas, užtikrina mišinio homogeniškumą, betono rišimosi metu sumažina mikroplyšių susidarymą, didina betono atsparumą trinčiai, ugnies poveikiui ir kt.
Darbai su metalu
Rodomas visuose statybaPRIM.lt puslapiuose
Vidaus kanalizacija
Betono-cemento tyrimo tarnyba
Darbai, užsakovo užsakymu, atliekami visą parą
Atlieka kelių statybos darbų techninės priežiūros tarnyba
Atliekame garantinį bei po garantinį įrengimų remontą
Asfaltbetonio tyrimo grupė
Sudarome sąmatas naujos statybos, rekonstrukcijos, remonto darbams
Iš DURISOL blokelių
Konsultuojame, administruojame projektus
Susisiekite su mumis!
AKREDITUOTOS IR NOTIFIKUOTOS LABORATORIJOS
Linkime sėkmės dalyvaujant statybos darbų konkursuose ir išliekant konkurencingais dirbant su statybinių sąmatų skaičiavimo programa ProSama 5G!
Kėlimo ir krovinių tvirtinimo įranga
Pastato konstrukcijų ir jo šildymo sistemos eksploatacijos analizė, apimanti: suvartojamus šilumos kiekius, jų vartojimo režimus ir struktūrą; šildymui tenkančias išlaidas, jų struktūrą, tarifus; galimus energijos taupymo būdus bei priemones, kurios, palaikant pastate reikalaujamą pageidaujamą komforto režimą, leistų sumažinti pastato išlaidas šilumos energijai; patalpų eksploataciją gerinančios priemones, kurių įgyvendinimas pagerintų patalpų higienines, mikroklimatines sąlygas.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad mūsų specialistai vykdantys statinių priežiūrą yra kvalifikuoti statybos inžinieriai, turintys ypatingo statinio statybos vadovo kvalifikaciją, elektrosauga užsiima elektrotechnikos inžinieriai