Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Vienas iš būdų efektyviai mažinti energijos suvartojimą ir taupyti nepriklausomai nuo valdžios sprendimų, bute ar name įsirengti automatizuotas namų valdymo sistemas
Išmanūs namai tampa vis dažnesne siekiamybe, kurią šiandien lengvai padeda įgyvendinti naujausios technologijos. Vienas dažniausių inovatyvių sprendimų – išmanus namų apšvietimas.
Kuo šviesesni namai – tuo maloniau juose leisti laiką. Todėl kuriant jaukius namus, itin svarbu pasirūpinti ne tik estetišku, tačiau funkcionaliu bei tinkamai suplanuotu apšvietimu.
Neatsiejamu šiuolaikinių namų akcentu yra išmanusis apšvietimas, padedantis ne tik taupyti elektros energiją, tačiau ir suteikiantis platesnes šviesos valdymo galimybes.
ĮMONĖS
LED švieslentės, ECO transportas, infroraudonųjų spindulių šildytuvai, saulės, vėjo energijos sprendimai.
Dūmų g. 3c
LT-11119 Vilnius
tel.: +370 700 30154
mob.: +370 647 48600
Kalvystė, tvoros, vartai, turėklai, laiptai, židiniai
Ežero g. 39, Karčemos kaimas
Radviliškio r.
tel.: +370-683-24548
mob.: +370-683-24548
 
PASIŪLYMAI
Patirtis, ekologija ir ekonomika, kuriomis mes remiames naujų produktų kūrime, paskatino mus sukurti trinkeles, pagamintas iš perdirbimo metu gauto atstatyto plastiko, kuris sudaro net 50% “Eko line” serijos trinkelių sudėties.
Ryškūs ir kompaktiški LED laikrodžiai
Maksimaliai individualus, prie Jūsų duomenų sistemų pritaikomas sprendimas preciziškai tiksliam informacijos perdavimui lauko ir vidaus sąlygomis.
Šviestuvų parduotuvė internete. Platus pasirinkimas vidaus ir lauko šviestuvų, geros kainos ir kokybė. Pristatymas visoje Lietuvoje.
Profesionali ir ilgaamžiška smulkių LED lempučių girlianda "LED Decolight", tinkama naudojimui lauko sąlygomis bei patalpų viduje.
Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš daugybės skirtingų lauko šviestuvų, kurie šviesa aprūpins Jūsų erdves ir atskirus objektus!
Projektai kiekvienu atveju kuriami individualiai
Naujausi produktai
Energiją taupantis sienų apšvietimas
Rengiame individualių namų, butų, visuomeninių erdvių apšvietimo projektus
LUMO LED produktai atitinka CE ir RoHS standartus ir sertifikuota pagal Europos sąjungos direktyvas Nr. 2006/95/EC; 2004/108/EC; 2002/95/EC. Ši “Atitikties deklaracija” pažymi, kad LUMO šviestuvų naudojimas yra nepavojingas vartotojo sveikatai ir aplinkai.
Daugiau informacijos elektroniniu paštu: info@infopa.lt
Naudojame geriausių Suomijos, Italijos, Prancūzijos firmų šviestuvus ir pakabinimo elementus