Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Prekybinės įrangos projektavimas ir gamyba

Gaminame reklaminius stovelius, ekspozicinius stendus ir kitus gaminius iš metalo. Reklaminės įrangos projektavimas, gamyba, montavimas ir priežiūra.
Nuotraukos

UAB LORO užima lyderio pozicijas lauko reklaminės įrangos projektavimo, konstravimo, gamybos ir įrengimo srityse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Nuo pat įmonės veiklos pradžios įgavome pasitikėjimą ir pripažinimą tarp išorinės reklamos įrangos naudotojų. Ilgalaikis bendradarbiavimas su didžiausiomis Europos reklamos agentūromis davė rezultatų ir mūsų gaminiai eksploatuojami Lietuvos, Latvijos, Estijos miestuose, taip pat Rusijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Suomijoje, Švedijoje ir kitose šalyse.

Didžiausia dalis Jūsų reklaminės kampanijos sėkmės priklauso nuo pasirinktos reklaminės įrangos. UAB LORO gaminiai suteikia Jūsų reklamai estetinį patrauklumą, efektyvumą, o ryškus apšvietimas garantuoja reklamos poveikį ir tamsiu paros metu. Visa tai suteiks unikalumo Jūsų verslui, garantuos investicijos atsipirkimą ir užtikrins papildomas pajamas.