Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Roletai - ne tik populiaru, tačiau kartu ir praktiška

Dažnai negalime apsispręsti ir išsirinkti, ko vis dėlto norime – užuolaidų ar roletų? Kodėl reikėtų rinktis vienus ar kitus?
Nuotraukos

Norėdami jaukiai bei moderniai įrengti savo namus, dažnai pamirštame, jog turėtume atkreipti dėmesį į visas, net menkiausiais interjero detales, kadangi jos visos daro didelę įtaką bendram mūsų namui vaizdui. Vieni iš tokių interjero detalių yra įvairūs langų puošybos elementai. Dažnai negalime apsispręsti ir išsirinkti, ko vis dėlto norime – užuolaidų ar roletų? Kodėl reikėtų rinktis vienus ar kitus?

Roletai - tai yra vienas iš populiariausių langų uždengimo įtaisų. Jie būna naudojami ir kaip dekoratyvi, ir kaip funkcionali langų uždengimo sistema. Roletams montuoti reikia nedaug erdvės, o juos susukus jų beveik nesimato. Patogu yra tai, jog roletai gali būti nuleisti iki bet kokios pasirinktos reikiamos pozicijos.

Roletus galima montuoti vienus arba derinti su dieninėmis užuolaidomis. Vis dėlto, dažniausiai yra pasirenkamas pirmasis variantas. Dėl didžiulio raštų, spalvų bei audinių pasirinkimo, roletus galima nesunkiai priderinti tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio stiliaus interjero.

Roletai gali būti valdomi keliais skirtingais būdais: grandinėle (truktelėjus į viršų roletas automatiškai kyla į viršų arba leidžiasi žemyn), spyruokle (truktelėjus roletą už apačios ir atleidus jį spyruoklė susuka roletą aukštyn, o nuleidžiamas roletas tempiamas žemyn iki norime aukščio, paleistas jis išlieka būtent toje padėtyje), taip pat gali būti valdomas automatišku varikliu (roleto vamzdyje yra įmontuotas variklis, kuris jį automatiškai pakelia ar nuleidžia. Valdyti automatinę pavarą galima paprastu jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu arba kompiuteriu).

Svarbu atkreipti dėmesį, jog šiais laikais jau yra ir specialių roletų audinių, skirtų patalpoms, kuriose dirbama kompiuteriu. Taip pat jau galime rasti ir neperšviečiamų roletų audinių patalpų užtamsinimui ar vaikų kambariams.