Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Staltiesės. Kokio audinio geriausiai pasirinkti?

Vienareikšmiškai į šį klausimą atsakyti būtų neįmanoma. Visų pirma jūs turite atsakyti klausimą, kokiam tikslui staltiesė jums reikalinga. Toliau pateikiama informacija apie pagrindines dažniausiai naudojamų staltiesių gamybai audinių savybes.
Nuotraukos

2017.05.05.

Žinodami jums reikalingos staltiesės paskirtį ir įvertinę audinių savybes, nesunkiai išsirinksite kas jums tinka labiausiai.

Staltiesės iš poliesterio. Galima labai didelio tiek spalvų, tiek paties audinio išvaizdos įvairovė. Pakankamai lengvai prižiūrimas audinys, gerai skalbiasi, tačiau reikia neleisti dėmėms ilgai užsilaikyti, geriau skalbti nedelsiant. Galima skalbti skalbimo mašima, džiovinti džiovyklėje. Retai kada reikia lyginti, audinys paprastai būna neglamžus.

Staltiesės iš mikropluošto. Dėmės neįsigeria, galima didelė spalvų įvairovė, galima skalbti skalbimo mašina, džiovinti džiovyklėje, negalima lyginti.

Staltiesės iš medvilnės.  Šios natūralios staltiesės atrodo labai elegantiškai, yra patvarios. Tačiau dėmes reikia išskalbti nedelsiant, gali prireikti pagalbinių priemonių jų pašalinimui. Audinys dažniausiai glamžus, tad po skalbimos teks lyginti. Galima skalbti skalbimo mašima, džiovinti džiovyklėje, tačiau reikia visada atkreipti dėmesį į priežiūros rekomendacijas, nes naturalūs audiniai gali susitraukti arba prarasti spalvą.

Lininės staltiesės yra panašios į medvilnės, tik dažnai jos būna iš tvirtesnio audinio. Atkreipkite dėmesį į audinio susitraukimo galimybę, nes lininė staltiesė po neteisimngo plovimo gali stipriai susitraukti.

Laminuotos, tefloninės staltiesės. Didžiausias šio audinio pliusas, kad jis atsparus drėgmei bei dėmėms. Speciali danga neleidžia jokiems nešvarumams įsigerti. Kai kurias šio audinio staltieses galima skalbti ir lyginti iš išvikščiosios pusės, tačiau, kadangi staltiesė atspari nešvarumams, tai daryti reikės labai retai.

Vinilinės staltiesės. Šios staltiesės puikus pasirinkimas vakarėliams lauke, gamtoje. Bet kokius nešvarumus, ar išsiliejusius skysčius lengvai ir paprastai nuvalysite kempinėle ir staltiesė vėl kaip nauja.