Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Buvusi pareigūnė sulaikė neblaivų vairuotoją

 2017 12 08

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai didelį dėmesį skiria siekdami užkardyti vairuotojų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, kuomet asmenys sėda už vairo išgėrę. Vairavimas neblaiviam – viena iš dažniausių skaudžių eismo įvykių priežasčių. Pareigūnai, siekdami, kad keliuose nebūtų sužalotų ir žuvusių asmenų, aktyviai organizuoja įvairias prevencines priemones, patruliuoja bei operatyviai reaguoja į gaunamus pilietiškų gyventojų pranešimus apie galimai neblaivius vairuotojus kelyje.

Pirmadienį, gruodžio 4 d., apie 19 val. Kauno apskr. VPK pareigūnai sulaukė buvusios kolegės pranešimo apie Kauno r., Domeikavos sen., parduotuvės automobilių aikštelėje esantį galimai neblaivų taksi vairuotoją. Ilgą laiką Kauno apskr. VPK dirbusi ir šiuo metu pensijoje esanti R. K., pastebėjusi įtarimą keliantį vairuotoją, nedelsiant ėmėsi veiksmų, neleido neblaiviam asmeniui sėsti už vairo. Pareigūnai, operatyviai reagavę į gautą pranešimą, nuvyko į nurodytą vietą ir pastebėjo minėtą „Opel“ automobilį, kuriame sėdėjo 60 metų vyras. Alkoholio matuokliu vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,11 prom. Neblaivus vairuotojas buvo sulaikytas ir pristatytas į areštinę.

„Raginame kiekvieną visuomenės narį būti pilietišku ir prisidėti prie saugumo kelyje stiprinimo - netoleruokime neblaivių vairuotojų, tokie asmenys negali dalyvauti eisme. Kilus įtarimams apie galimai neblaivų vairuotoją, nedelsiant apie tai informuokime bendruoju pagalbos telefonu 112. Tik visų bendromis pastangomis, atsakingumo ir pilietiškumo dėka sustiprinsime saugumą bei išvengsime skaudžių nelaimių keliuose“, - gyventojams primena Kauno apskrities pareigūnai.

Kauno apskr. VPK informacija