Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Dar daugiau itališkų transporto priemonių Lietuvoje: „Autobrava Motors“ pradeda prekybą „Ducati“ motociklais

2021.12.29.

Prieš daugiau nei metus pasaulį apgaubus pandemijai, daugelis žmonių keliones lėktuvu iškeitė į keliavimą savarankiškai, o bent kartą pabandę tai daryti motociklu sutiks, kad tokioms kelionėms nėra geresnės transporto priemonės. Apie padidėjusį motociklų populiarumą kalba ir jų pardavėjai, o tam, kad sau tinkamą plieninį žirgą rastų net ir ieškantys aukščiausios kokybės premium produktų, „Autobrava Motors“ Lietuvoje pradeda prekybą „Ducati“ motociklais.

„Kadangi „Autobrava Motors“ prekiauja itališkais automobiliais – natūralu, kad žvilgsnis nukrypo į žinomą itališką motociklų markę „Ducati“. Tai visame pasaulyje garsus gamintojas, turintis savų gerbėjų ratą ir Lietuvoje. Užtruko nemažai laiko (virš metų) ir pastangų įrodyti, kad mes verti atstovauti šį gamintoją Lietuvoje, nes Ducati Motor Holding S.p.A., kaip premium motociklų gamintojas, kelia itin aukštus reikalavimus būsimiems atstovams. Šias pastangas vainikavo atstovavimo sutartis, o prieš Kalėdas mus pasiekė ir puiki dovana – gavome pirmuosius motociklus“, – apie nelengvą kelią iki motociklų prekybos pradžios pasakojo „Autobrava Motors“ vadovas Gintas Bliuvas.

Gausi gamintojo istorija

Mažai kam žinoma, bet legenda tapęs motociklų gamintojo vardas Italijoje prieš daugiau nei šimtmetį išgarsėjo kaip kondensatorių ir kitų radijo elementų gamintojas. Antrojo pasaulinio karo metu buvo subombarduota kompanijos gamykla, kurioje dirbo tūkstančiai darbuotojų. Po gamyklos atstatymo prasidėjo nauja „Ducati“ era – pradėti gaminti šio prekinio ženklo motociklai, kurie ir šiomis dienomis yra žinomi kaip itin kokybiški ir savo techninėmis savybėmis išsiskiriantys  premium segmento gaminiai.

Pirmasis šio gamintojo motociklas, gaminamas praėjusio amžiaus penktajame dešimtmetyje, buvo 48 kubinių centimetrų tūrio varikliu aprūpinta dviratė transporto priemonė, kuri svėrė vos 44 kilogramus. Šis motociklas galėjo išvystyti kiek daugiau nei 60 km/val greitį ir naudojo vos 1,2 litro benzino šimtui kilometrų. Septintajame dešimtmetyje „Ducati“ pelnė vietą motociklizmo istorijoje pagamindama greičiausią tuo metu rinkoje  250 cm3  motociklą – „Mach 1“. Būdamas pilnai pritaikytas eismui gatvėse, šis motociklas pasiekdavo net 160 km/val greitį ir laimėjo ne vienas lenktynes. Iki šių dienų tai vienas iš populiariausių kolekcinių motociklų.

Italų gamintojui priklauso dar daug apdovanojimų bei ikonomis tapusių motociklų, taip pat ir išskirtinių technologijų – keli iš daugelio išskirtinių „Ducati“ motociklų bruožų yra L forma montuojami cilindrai, desmodroniniai variklio vožtuvų mechanizmai bei išskirtinės formos rėmo konstrukcija.

Apdovanojimai bei nepriekaištinga kokybė

Į premium segmentą šie itališki motociklai papuola ne be reikalo – gamintojas kiekvienam motociklui žada nepriekaištingą kokybę, o kad tai būtų ne tik žodžiai, savo gaminamiems motociklams suteikia net keturių metų garantiją. „Autobrava Motors“ tampa ne tik motociklų prekybos atstovu Lietuvoje, bet teiks ir oficialaus serviso paslaugas, o taip pat klientai galės įsigyti originalias atsargines dalis ir aksesuarus.

„Tikime, kad kitais metais į gatves išriedės daug naujų „Ducati“ motociklų, o esama bendruomenė turės galimybę įsigyti originalias atsargines dalis ir aksesuarus, gauti kvalifikuotą motociklų aptarnavimą“, – kalbėjo salono vadovas G. Bliuvas.

„Autobrava Motors“ atstovas taip pat pasidžiaugė, kad pirmoje atvykusių motociklų partijoje yra ir prieš keletą dienų 2021 Europos metų motociklu išrinktas „Ducati Multistrada V4S“. Rinkimų komisijoje dalyvavę ekspertai iš vienuolikos Europos motociklų tema rašančių žurnalų šį motociklą itin gyrė dėl jo variklio, važiavimo komforto, dinamikos, valdymo ir puikaus elektronikos paketo.

Šį ir kitus motociklus apžiūrėti bei, atšilus orams, išbandyti bus galima Vilniuje, Žalgirio g. 112A įsikūrusiame „Autobrava Motors“ salone.