Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Įvardinti saugiausi 2018 modelinių metų automobiliai

2017 12 12

Pirmoji vieta atiteko vokiečių BMW 5-Series. Antras liko korėjiečių Genesis G80, trečioje vietoje – japonų Toyota Camry, atskirai įvertinta už papildomą saugumo sistemų paketą. Ketvirtą ir penktą vietas pasidalino vokiečiai - Mercedes-Benz GLC ir Mercedes-Benz E-Class. Šeštą septintą vietas pasidalino kiti „giminaičiai“ – Subaru Impreza ir Subaru Outback, aštuntą ir devintą – korėjiečiai Kia Soul ir Kia Cerato. Dešimtoje vietoje randame dar vieną korėjietį - Hyundai Santa Fe Sport.

Iš viso per metus buvo išbandyti 62 modeliai, 15 kurių gavo aukščiausius IIHS įvertinimus ( Top Safety Pick+). Automobiliai buvo tikrinami kai susiduriama šonu su nedidele kliūtimi, kai priekiu susiduriama su vidutinio aukščio kliūtimi ir kai gaunamas smūgis į šoną. Taip pat specialistai vertino kėbulo tvirtumą, sėdynių ir galvų atramų saugumą, vaikų kėdučių tvirtinimus ir žibintų veikimą. Kiekvienas egzempliorius galėjo gauti įvertinimą nuo „gerai“ iki „blogai“.

Septynis įvertinamus „gerai“ ir vieną „priimtina“ gavo keturi automobiliai: BMW 5 Series, Subaru WRX, Genesis G90 ir Mercedes-Benz GLC. Modeliai Kia Forte ir Soul, Huyndai Santa Fe ir Huyndai Santa Fe Sport gavo šešis „gerai“ ir du „priimtina“ Subaru Impreza, Legacy ir Outback bei Toyota Camry, gavo šešis „gerai“ ir vieną „gerai+“.

Parengta pagal užsienio spaudą

Prim.lt