Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

SEAT į Ženevos parodą atvyko geriausios formos

2018.03.09.

Kompanija puikiai pradėjo naujus kalendorinius metus. Nuo metų pradžios pirkėjai įsigijo 78 800 naujų  SEAT automobilių, t.y. net 23,1 proc. daugiau negu per tą patį laikotarpį prieš metus. Vien vasarį buvo parduoti net 39 900 automobilių, o tai yra net 25,9 proc. daugiau negu pernai per tą patį mėnesį.

Populiariausiomis SEAT šalimis, kur nuperkama daugiausiai šių automobilių išlieka Ispanija ir Vokietija. Labiausiai SEAT populiarumas procentine išraiška didėjo Šveicarijoje (+27,8 proc.).

„Mes esame viena sparčiausiai populiarėjančių automobilių markių pasaulyje,“ – džiaugėsi SEAT pardavimų ir rinkodaros vadovas Wayne Griffiths.

CUPRA – automobilių mėgėjų meilė

Du atskiri žodžiai – SEAT ir CUPRA – yra eksponuojami Ženevos automobilių parodoje vienas šalia kito, tačiau CUPRA nuo šiol debiutuoja Ženevos automobilių parodoje kaip atskira automobilių markė. Tai buvo sukurta tam, kad būtų galima patraukti naujų pirkėjų dėmesį ir širdis. Pirkėjų, kurie yra tikrieji automobilių entuziastai ir ieško naujos sportiško automobilio interpretacijos.

CUPRA turėtų patraukti pirkėjų, kurie nenori žengti į prabangių automobilių segmentą širdis, tačiau dairosi ko nors neįprasto, įdomaus ir ypatingo.

Naujoji automobilių markė visuomenei pristatoma su dviem naujais modeliais, kurie traukia Ženevos automobilių parodos lankytojų dėmesį. Visų pirma tai ekologiškas, bet tuo pat metu ir itin greitas bei galingas lenktynių trasoms skirtas CUPRA e-Racer, varomas elektros variklių. Tai sportinis automobilis, kuris išvysto net 300 kW galią.

Tai rodo, kad CUPRA automobiliai ir toliau dalyvaus lenktynėse ir pratęs šlovingą „SEAT Sport“ padalinio tradiciją.

Kitas automobilis – tai CUPRA Ateca. Itin populiarios klasės – kompaktinių padidinto pravažumo automobilių atstovas „Ateca“ yra iškovojęs ir Lietuvos metų automobilio titulą, o nuo šiol turės ir itin galingą savo antrininką su CUPRA ženklu.

Pirmas automobilių gamintojas pasaulyje, integravęs Shazam

SEAT Ženevoje nustebins melomanus. Ispanijos kompanija paskelbė, kad į savo automobilius nuo šiol integruos itin populiarią muzikos atpažinimo programėlę „Shazam“.