Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Tesla atšaukia 11 000 automobilių dėl užsiverčiančių sėdynių

2017 10 19

Elektromobilių gamintojas Tesla Motors pranešė atšaukiantis 11 000 visureigių Model X. Atšaukiami modeliai pagaminti 2016 spalio 28 – 2017 rugpjūčio 16 dienomis. Atšaukimo priežastis – brokuoti galinių sėdynių fiksatoriai.

Pasak gamintojų atstovų, problema buvo nustatyta atliekant vidinius bandymus ir defektas gali apimti tik apie 3 proc. visų pagamintų automobilių. Automobiliuose buvo tikrinami už galinių sėdynių sulankstymą atsakingi laidai. Tesla inžinieriai teigia, kad, retais atvejais, galinių sėdynių nugarėlės gali neužsifiksuoti, tad avarijos atveju jos netikėtai susilankstytu.

Priminsime, kad elektrinis krosouveris Tesla Model X jau yra patekęs į nemalonias situacijas, tačiau tada atšaukimų gamintojas neskelbė. Taip 2017-ųjų vasarą viena šeima iš JAV pareikalavo grąžinti visus sumokėtus pinigus, nes judant pradėjo vertis vienos iš automobilio durelių, šalia kurių sėdėjo mažas vaikas.

Šių metų rugsėjį, bet jau Sidnėjuje, sunkvežimis nuplėšė savaime atsidariusias Model X dureles. Tesla dėl šio incidento apkaltino vairuotoją, kuris esą supainiojo mygtukus. Automobilio savininkas tokius kaltinimus atmetė.

Paruošta pagal užsienio spaudą

Prim.lt