Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

„Goodyear“ pristato koncepcinę padangą C100, sukurtą specialiai „Citroën 19_19 Concept“ elektromobiliui.
Akivaizdu, kad esminis lūžis elektrinio transporto rinkoje įvyks tuomet, kai elektra varomos transporto priemonės taps pigesnės už įprastinius benzinu ar dyzeliu varomus automobilius. Atsižvelgiant į mažėjančią įkraunamų bateriją kainą, keičiasi ir prognozės, kada tai gali įvykti.
Žodis „lizingas“ beveik neatsiejamas nuo frazės „likutinė vertė“.
Gydytojai oftalmologai tikina, kad regėjimą reikėtų tikrintis kasmet, tačiau tik ketvirtadalis vadovaujasi šiomis rekomendacijomis
Dėl nelaimingų atsitikimų Lietuvoje miršta dvigubai daugiau vyrų nei moterų.
„Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas tapo Tarptautinės vairuotojų egzaminavimo komisijos (CIECA) ekspertų patarėjų grupės pavaduotoju.
Regitros“ Panevėžio filialo direktoriaus pareigas pradeda eiti Tautvydas Paliulis, kuris vadovaus 57 žmonių komandai.
UAB „Kia auto“ automobilių pardavimo salonas Vilniuje buvo apdovanotas itin retu prizu. Kasmet tik trisdešimčiai pardavimo salonų visoje Europoje „Kia“ korporacija skiria apdovanojimus už puikius pasiekimus – „Kia Platinum Award“.
Kai liepos 6 dieną prasidės vienos žymiausios pasaulyje dviračių lenktynės „Tour de France“, „Continental“ bus vienu iš penkių pagrindinių šių varžybų partneriu.
„Opel“ ir toliau planuoja sėkmingus pasirodymus tarptautiniuose ir nacionaliniuose automobilių ralio lenktynių etapuose su „ADAM R2“ modeliu.
„Peugeot“ į savo logotipą prideda šūkį „Motion & e-Motion“, simbolizuojantį naują etapą prekės ženklo istorijoje ir visų „Peugeot“ modelių elektrifikavimą nuo 2019 m.
Auganti paklausa mažina baterijų kainas ir elektromobilius vis labiau įperka vidutines bei mažesnes pajamas gaunantys vartotojai, šalių vyriausybės įgyvendina skatinimo naudotis elektromobiliais politiką.
„Continental“ tampa naujos elektra varomų visureigių varžybų bekelėje serijos „Extreme E“ partneriu ir rėmėju.
Pasak 2018 m. „Continental“ mobilumo studijos, vairuotojai teigiamai vertina interneto teikiamus privalumus automobiliuose ir mielai jais naudojasi.
2018-ieji finansiniai metai dviračių gamintojai „Baltik vairas“ tapo rekordiniais: įmonės pajamos per metus išaugo 60 proc. ir pasiekė 60 mln. eurų.
Londone įkurtas fintech startuolis „Revolut” šiandien pranešė apie gautą bankinę licenciją, kuri įmonę įgalins siūlyti pilnas einamąsias sąskaitas, teikti paskolas bei priimti indėlius.
Dalijimosi automobiliais paslaugas teikianti bendrovė „CityBee“ savo programuotojų gretas ketina išplėsti net dvigubai.
Pirmą kartą Lietuvoje apdovanotos geriausiai verslo rizikas valdančios įmonės.
„Renault-Nissan-Mitsubishi“ aljanso valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Carlosas Ghosnas paskelbė apie naujas investicijas ir lengvųjų komercinių automobilių gamybos Mobežo ir Sanduvilio (Prancūzija) gamyklose plėtrą.
Nuo 2019 m. „General Tire“ tampa oficialiu Europoje vykstančių lenktynių serijos „NASCAR Whelen Euro Series“ padangų tiekėju.
Vilniuje vykusiame Tarptautinės automobilių vagysčių tyrėjų asociacijos (IAATI) metiniame seminare buvo diskutuojama apie bandymus legalizuoti vogtus automobilius visoje Europoje.
Pasaulinė kreditų draudikė „Coface“: geri laikai Vidurio ir Rytų Europoje baigėsi
JAV automobilių gamintojas „Ford Motor Company“, atsižvelgęs į sparčiai augantį autonominių automobilių potencialą, visus su šia sritimi susijusius padalinius subūrė po vienu stogu ir įkūrė naują organizaciją – „Ford Autonomous Vehicles LLC“.
„Groupe Renault“ priklausanti „Dacia“ markė šiemet švenčia 50-ties metų jubiliejų – pirmasis gamintojo modelis „Dacia 1100“ nuo konvejerio nuriedėjo dar 1968 m., kai tais pačiais metais Rumunijoje buvo atidaryta pirmoji lengvųjų automobilių gamykla.
Šių metų liepos mėnesį veiklą pradėjo „Continental“ ir „Osram“ įkurta bendra „OSRAM Continental GmbH“ įmonė.