Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

2018 metų pirmajame pusmetyje parduota 2,1 mln. transporto priemonių, 4,2 proc. išaugusioje rinkoje pardavimų skaičius didėjo 9,8 proc.
Paryžiaus merija ir „Groupe Renault“ pristatė savo ateities planus, užtikrinant geresnį Paryžiaus ir jį supančio Il de Franso regiono gyventojų ir svečių mobilumą.
Atnaujintas „Overdrive Hilux“ automobilis ir pagerinta techninė bazė suteikia Antano Juknevičiaus ekipažui naujas galimybes siekti geresnio rezultato sunkiausiame pasaulyje Dakaro ralyje 2019 m.
Investicijos atvedė visą gamą naujų modelių
„Renault“ grupė spartina „Ateities vairavimo“ strateginio plano, kuriame numatoma investuoti daugiau kaip vieną milijardą eurų elektrinių transporto priemonių kūrimui ir gamybai Prancūzijoje, įgyvendinimą.
Riuselsheimo inžinerijos centras imasi pasaulinio lygio atsakomybių ir pradeda gaminti naujos kartos efektyvius benzininius variklius „Groupe PSA” koncerno modeliams („Peugeot”, „Citroën”, „DS Automobiles”, „Opel” ir „Vauxhall”).
Ranka pasiekiama amerikietiškoji legenda siūlo daugiau greičio, individualumo, saugumo ir komforto
Pernai visame pasaulyje buvo parduota 1,2 mln. elektrinių transporto priemonių. Nors ličio jonų baterijų varomų elektromobilių akumuliatoriai kelia žymiai mažesnę grėsmę aplinkai nei daugelis kitų baterijų, jas vis tiek svarbu perdirbti.
Kas antrą avariją, kuomet automobiliai susiduria su į kelią išbėgusiais gyvūnais, sukelia stirnos. Bene dažniausiai susidūrimai su šiais laukiniais žvėrimis fiksuojami Vilniaus rajone ir Vilniaus mieste, o tokių avarijų sukelti nuostoliai gali siekti dešimtis tūkstančių eurų.
Pirmą kartą vyksiančioje „Auto Bazar“ automobilių mugėje bei didžiausiame Lietuvoje testodrome bus galima apžiūrėti ir išbandyti naujos kartos „Dacia Duster“ visureigį.
. Ar Lietuvoje tinkamai sutvarkomas neigiamą rinkos vertę turintis automobilių plastikas?
„Renault“ MOBILITY ir Prancūzijos IKEA pasirašė partnerystės sutartį, kuria savo klientams siūlo novatorišką automobilių nuomos sprendimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę
Pastaraisiais metais išgyvenanti pakilimą kompanija paskelbė, kad iki 2020-ųjų metų kas pusmetį visuomenei pristatys po naują modelį.
Automobilių trumpalaikės nuomos paslaugą teikianti bendrovė „CityBee“ pristatys vieną didžiausių paslaugos atnaujinimų per pastaruosius kelerius metus – iš pagrindų atnaujintą automobilių dalijimosi sistemą ir mobiliąją programėlę „Android“ ir „iPhone“ telefonams.
„Rostec Auto BV“ aljansas balandžio 16 d. pranešė, kad Yves Caracatzanis nuo 2018 m. birželio 1 d. skiriamas AVTOVAZ generaliniu direktoriumi.
Lietuvoje inovatyvių idėjų netrūksta. Tai parodė Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) jau antrą kartą sėkmingai organizuotas konkursas „Ieškomas inovatorius!“.
„Renault“ EASY CONNECT automobilio jungties paslauga leidžia jūsų automobiliui ir išmaniajam telefonui veikti kaip vienam įrenginiui
Tai, kaip sparčiai automobiliai automatizuojami, turi vis daugiau nuo interneto neatsiejamų funkcijų, važiuoja savivaldžiu režimu, reiškia, kad jie yra ir labiau pažeidžiami iš išorės.
Vienus didžiausių specializuotus transporto ir nekilnojamojo turto skelbimų portalus valdanti bendrovė „Vertikali medija“ kovo viduryje persikrausto į naują biurą – verslo centrą „Penta“, esantį Vilniuje, prie Ozo parko.
Kada atsiranda prievolė importuotojui tvarkyti netinkamų eksploatuoti transporto priemonių atliekas?
Automobilių koncernas „Ford“ pasiekė unikalų rekordą. Ispanijos sostinėje Madride ant įžymaus „Edificio España“ pastato fasado iškelta didžiausia istorijoje reklaminė afiša.
Pastaruoju metu socialiniame tinkle „Facebook“ vis dažniau pastebima tokių asmenų, kurie siūlo žmonėms įsigyti neva tikrą vairuotojo pažymėjimą ar už juos išlaikyti vairavimo egzaminus.
„Renault“ pristatė naują, 80 kW pajėgumo elektros motorą, kuris visų pirma bus montuojamas į ZOE.
Naujasis R110 motoras ZOE suteikia daugiau galios ir visapusiškumą, važiuojant užmiesčio keliais.
Vienas autoritetingiausių Didžiosios Britanijos žurnalų apie automobilius „Autocar“ paskelbė dešimties kompaktinės klasės padidinto pravažumo automobilių, taip vadinamų krosoverių, testą.