Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Laikinai stabdoma Raseinių „Regitros“ padalinio veikla

2020.09.29.

Šiandien buvo gauta informacija, kad „Regitros“ Raseinių padaliniui valymo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojui buvo nustatytas COVID-19. Šiame padalinyje dirba du „Regitros“ darbuotojai, todėl gavę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas nuo šiandien laikinai stabdome Raseinių padalinio veiklą, o čia dirbantys asmenys izoliuosis.

Atkreipiame dėmesį, kad visi darbuotojai yra aprūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis, o darbas organizuojamas taip, jog būtų minimalus fizinis kontaktas su klientais.

„Daug dėmesio skiriame mūsų darbuotojų ir klientų apsaugai, todėl tikimės, jog kolegoms COVID-19 virusas nebus patvirtintas. Aktyviai bendradarbiaujame su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir teikiame visą reikalingą informaciją“, – sako „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Su iš anksto užsiregistravusiais klientais netrukus bus susisiekta asmeniškai. Apie atnaujintą padalinio veiklą bus pranešta atskiru pranešimu.

Primename, kad daugelį „Regitros“ paslaugų galima atlikti tiesiog internetu www.regitra.lt, todėl kviečiame šiuo laikotarpiu naudotis elektroninėmis paslaugomis. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį ar pranešti apie jo pardavimą, užsisakyti naujus numerio ženklus bei kt. Elektroniniai užsakymai pristatomi į siuntų savitarnos terminalus arba per kurjerį pageidaujamu adresu visoje Lietuvoje.