Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Naujas „Renault ZOE“ motoras populiariausiam Europos elektromobiliui suteiks daugiau galios ir greičio

2018.02.20.

„Renault“ pristatė savo naująjį elektros motorą R110 ir 2018 metų modelio ZOE – populiariausią Europoje elektromobilį. Jis taps pirmuoju „Renault“ elektromobiliu, į kurį bus montuojamas šis, dar didesnį vairavimo malonumą suteikiantis, 80 kW pajėgumo agregatas. Nors ir tokio pat dydžio, kaip R90, naujasis R110 yra 12 kW (16 AG) galingesnis už savo pirmtaką. Vairuotojai galės įvertinti intensyvesnį greitėjimą užmiesčio keliuose ir magistralėse: naujasis motoras ZOE greitėjimą nuo 80 iki 120 km/val. sutrumpino beveik dvejomis sekundėmis. Tai yra svarbus patobulinimas, leidžiantis dar lengviau važiuoti dideliu greičiu. Esant mažesniam greičiui, R110 pasižymi tokiomis pat dinaminėmis charakteristikomis, kaip ir R90:  jas užtikrina akimirksniu pasiekiamas 225 Nm sukimo momentas, suteikiantis ZOE vikrumą miestuose.

„Šis galios padidinimas ZOE leidžia dar aktyviau reaguoti į akceleratoriaus paspaudimą ir suteikia daugiau universalumo, važinėjant užmiesčio keliais, – sako Elisabetha Delval, „Renault ZOE“ programos direktoriaus asistentė. „Besimėgaudami ZOE vairavimo malonumu, jo vairuotojai galės išnaudoti masinių elektromobilių tarpe didžiausią su viena akumuliatoriaus įkrova nuvažiuojamą atstumą.“

Naujasis R110 motoras: „Renault“ elektromobilių patirtis


Naujasis R110 motoras – naujausias „Renault“ elektromobilių plėtros ir produkcijos strategijos vaisius, liudijantis didžiausio Europoje elektromobilių gamintojo patirtį šioje srityje. „Renault  R110“ yra senojo modelio R90 evoliucija, vos per porą metų pasiekusi serijinę gamybą. Naujasis agregatas buvo sukurtas į pietvakarius nuo Paryžiaus esančio „Renault Technocentre“ bei Normandijoje, Kleone esančio šios markės gamyklos specialistų. Pastarojoje gamykloje jis ir gaminamas. Išsaugodamas išskirtinį R90 variklio energinį efektyvumą, R110 apima elektros motoro ir jį valdančios elektronikos naujovių derinį, leidusį galią padidinti papildomais 12 kW, išvengiant tiek svorio, tiek gabaritų padidėjimo.

R110 bus siūlomas ir kitiems „Renault“ elektromobiliams – „Kangoo Z.E.“, „Master Z.E.“, ZOE bei koncerno „Daimler“ gaminamiems „Smart“ elektromobiliams, elektros motorų gamą praplėsdamas iki penkių versijų (44 kW, 57 kW, 60 kW, 68 kW bei 80 kW).

ZOE su „Android Auto“

ZOE dabar bus siūlomas su „Android Auto“ suderinama „R-LINK Evolution“ įranga. Tai reiškia, kad vairuotojai galės jų išmaniuosiuose „Android“ telefonuose įdiegtas programas (įskaitant „Waze“, „Deezer“, „Spotify“, „TuneIn“, „Skype“, „Messenger“, „Audible“ ir daugybę kitų, siūlomų „Google Play“ parduotuvėje) naudoti, pasitelkdami jų automobilių multimedijos sistemos jutiklinį ekraną.

Dar labiau rafinuotas

2018 metų ZOE modelių gamoje siūloma nauja, stilinga „Blueberry Purple“ purpurinė metalinio atspalvio spalva. Aukščiausio lygio versija INTENS suteikia galimybę šį populiarų miesto elektromobilį įsigyti su išskirtine „Blueberry Purple Pack“ apdaila, kuri apima purpurinę kėbulo spalvą, violetinės spalvos atlaso apdaila papuoštą prietaisų skydelį ir vėdinimo angas, pavarų svirties pagrindą, garsiakalbių apdailas ir išorinėmis siūlėmis susiūtus juodos bei violetinės spalvos salono apmušalus.

Prancūzijoje užsakymai naujiesiems ZOE su R110 motoru, taip pat su „Android Auto“ suderinama įranga ir „Violet Blueberry Pack“ įranga bus priimami nuo 2018 m. kovo mėn.