Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Milžinas Mažylis

Kviečiame vaikus kartu su mitiniu herojumi milžinu Kerniumi sukurti legendinių Lietuvos vietovių žemėlapį, po kurį bus galima pakeliauti ne tik teatro scenoje, bet ir vėliau, drauge su tėveliais lankant savo kraštą!
Nuotraukos
Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė
Autorius(-ė): Kotryna Zylė
Aktoriai: Danas KAMARAUSKAS, Karolina Elžbieta MIKOLAJŪNAITĖ, Gabrielius ZAPALSKIS
Kostiumai: Dalia Kiaupaitė
Dailininkas(-ė): Dalia Kiaupaitė
Konsultuojanti dramaturgė: Monika Baranauskaitė

 

MILŽINAS MAŽYLIS – pasakojimas, kuriame atgyja žinomos legendos, padavimai ir mitai apie Lietuvą. Kaip atsirado Kernavės piliakalniai, Žirnajos ežeras, Džiugo kalnas, Kuršių nerija? Kviečiame vaikus kartu su mitiniu herojumi milžinu Kerniumi sukurti legendinių Lietuvos vietovių  žemėlapį, po kurį bus galima pakeliauti ne tik teatro scenoje, bet ir vėliau, drauge su tėveliais lankant savo kraštą! Spektaklio herojus – milžinas Kernius, kurio vardas iš tiesų reiškia „mažylis“, kartu su tėvais gyvena Kernavėje, bet čia jam pabosta. Jis leidžiasi į kelionę prie jūros ir aplanko visą Lietuvą. Istorija prasideda dar visai lygiame Lietuvos krašte, o kaip jame dygo kalnai ir ežerai, jums papasakos Vėjų teatras. Kviečiame Lietuvos mitinį pasaulį kurti kartu! Spektaklis 5+ amžiaus vaikams ir jų tėveliams. Bilietas reikalingas ir suaugusiam, ir vaikui (nepriklausomai nuo vaiko amžiaus)

Spektaklį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

www.kamerinisteatras.lt

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Peržiūrą aktyvuoti galite sausio 24 d. 12 valandą, transliacija bus preinama ir ją peržiūrėti bus galima 72 valandas.

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Peržiūrą aktyvuoti galite sausio 31 d. 12 valandą, transliacija bus preinama ir ją peržiūrėti bus galima 72 valandas.Kur ir kada?
. Data Pradžia
Internete 2021-02-28 12:00
KITI RENGINIAI
Samurajaus kelionė po europietiškų vertybių labirintus
Dviejų vienatvių ir vienos bičiulystės istorija