Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kauno Laisvės alėjoje – naujas modernus „Čili pizza“ restoranas

Kauno Laisvės alėjoje nuo šiol dar didesnis kokybiško maisto pasirinkimas – čia duris atvėrė modernus „Čili pizza“ restoranas,
Nuotraukos

2024.01.26.

Kauno Laisvės alėjoje nuo šiol dar didesnis kokybiško maisto pasirinkimas – čia duris atvėrė modernus „Čili pizza“ restoranas, lankytojams pasiūlysiantis ne tik itališkas Romos mokyklos picas, pamėgtus „pizza roll“ suktinukus, iš TOP pasirinkimų neišeinančią čili sriubą, bet ir sveiko maisto meniu.

„Dar labiau išieškotas meniu, dar jaukesnė aplinka, dar spartesnis aptarnavimas skubantiems ir galimybė mėgautis maistu ne tik lėkštėje, bet ir jo gamybos vaizdu laukiant užsakymo“, - taip naująjį restoraną apibūdina „Čili Pizza“ restoranų tinklą valdančios bendrovės „LTK Food Group“ generalinė direktorė Goda Karosaitė.

Laisvės alėjos 82 įsikūręs restoranas įrengtas pagal naująją vieno seniausių ir didžiausių maitinimo tinklų Lietuvoje  „Čili pizza“ interjero koncepciją, pagal kurią šiuo metu pertvarkomi tinklo restoranai.

Lankytojus jis pasitiks moderniu interjeru, atviromis erdvėmis sujungtomis su virtuve, tad bus galima stebėti visą maisto gamybos procesą – kaip minkoma tešla, išsukami picos padai, kaip jie padengiami pasirinktais priedais ir pašaunami į itin modernią picų kepimo krosnį.

„Nauja restorano koncepcija mums reiškia ne tik naują interjerą, bet ir kokybę. Mūsų virtuvės darbuotojai nuolat konsultuojasi ir mokosi iš Italijos picų kepėjų, kartu su jais tobulina picų receptus“, - pasakoja G. Karosaitė.

Pagal Romos tradicijas gaminama pica ruošiama vadovaujantis specialiu receptu, kuri picų padus padaro lengvus ir traškius, jiems naudojami tik itališki miltai, o picoms - itališki burrata, mocarela, mortadela ir kiti sūriai bei specialus „Čili pizza“ gamybos pomidorų padažas.

Kaip ir kituose „Čili pizza“ restoranuose, šiame lankytojas ras QR meniu, kas leis ne tik daug greičiau užsisakyti norimus patiekalus, bet ir bus išvengta žmogiškų klaidų vykdant užsakymus bei tausojama gamta.

Šis užsakymo pateikimo būdas patogus skubantiems, nes galima greičiau pasirinkti patiekalus iš specialaus pietų meniu. Ypatingai tai aktualu darbo dienomis nuo 11 val. iki 15 val., kuomet patiekiami dienos pietūs.

„Čili pizza“ restoranas Laisvės alėjoje – jau penktasis tinklo restoranas Kaune.

„Kaunas – vienas didžiausių „Čili pizza“ restoranų tinklo gerbėjų, o pirmasis buvo atidarytas prekybos tinkle „Savas“ 2004 metais ir veikia jame iki šiol. Džiaugiamės galėdami kauniečiams pasiūlyti aplankyti pamėgtą restoraną ne tik apsiperkant, bet ir pramogaujant miesto centre, grįžtant po renginių ir kitomis progomis“, - sako G. Karosaitė. 

Penktasis „Čili pizza“ tinklo restoranas reiškia ir tai, kad dar greičiau sulauksite šio restorano patiekalų užsisakę juos per maisto kurjerius.

„LTK Food Group“ priklausantį „Čili pizza“ restoranų tinklą sudaro 45 restoranai: 26 Lietuvoje ir 19 Latvijoje. Pernai į restoranų tinklo atnaujinimą investuotas 1 mln. eurų, šiemet į modernizavimą ir plėtrą taip pat planuojama investuoti 1 mln. eurų.