Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Progresyvi dantų porcelianinių restauracijų technologija CEREC CAD/CAM

CEREC leidžia pagaminti labai tikslias keramikos restauracijas, tausojančiai atkurti dantų funkciją, formą ir grožį
Kontaktiniai duomenys
Didlaukio g. 51
08303 Vilnius
tel.: +370 5 2627990
faks.: +370 5 2153507
Nuotraukos

 

Odontologijos pacientai (klientai) ir odontologai laukia vis naujų kokybiškesnių ir patogesnių technologijų.  Restauruojamų dantų tvirtumas turi būti suderintas su natūraliais. Jei jie bus tvirtesni – gadins natūralius, jei silpnesni – patys lūš. Jie turi būti ilgaamžiški, funkcionalūs, gražūs. O pats dantų protezavimas – patogus, galimai trumpalaikis ir pigus. Tokią dantų protezavimo – porcelianinių restauracijų įrangą ir technologiją CEREC CAD/CAM sukūrė ir siūlo odontologijos klientams ir odontologams jos gamintojas Sirona (Vokietija).

Žodis CEREC kilo nuo angliškų žodžių Ceramic Reconstruction – keramikinė rekonstrukcija – junginio. Taigi CEREC technologijoje dantų restauracijai naudojamos įvairios keramikos (porcelianas). CEREC CAD/CAM įrangą sudaro šios pagrindinės dalys: 3D lazerinis skeneris CEREC Bluecam, dizaino - CAD (angl. Computer-Aided Design) ir gamybos dalis - CAM (Computer-Aided Manufacturing). CAD skirta kompiuteriu sumodeliuoti, o CAM -  pagaminti klientui bet kokią vieno-keturių dantų estetinę porceliano restauraciją – nuo paprastų įklotų (kaip plombos, tik porcelianinės), užklotų iki vainikų ir porceliano laminačių. Paprastai šią įrangą vadina CEREC įranga.

CEREC leidžia pagaminti labai tikslias keramikos restauracijas, tausojančiai atkurti dantų funkciją, formą ir grožį. Daugeliu atvejų plombas (ypač krūminių dantų srityje) geriau pakeisti CEREC porcelianinėmis restauracijomis, nes jos yra tikslesnės, funkcionalesnės ir ilgaamžiškesnės. VivaDens įsigyta naujausia CEREC versija (angl. Biogeneric) priklauso naujai bioevoliucinei krypčiai, kurioje skaitlingų mokslinių odontologinių matavimų išdavoje CEREC, pats įskaitydamas ir kliento burnos ypatumus, gydytojui odontologui pasiūlo geriausią dantų formą, o aukštos kvalifikacijos gydytojas odontologas, atsižvelgdamas į realią situaciją ir kliento pageidavimus, ją gali dar patobulinti.

CEREC technologija dantų protezavimas dažniausiai gali būti atliktas tik per vieną vizitą. Tai labai papildo įprastinį protezavimą ir išplečia jo galimybes. CEREC – revoliucinis žingsnis pažeistų dantų atstatyme.

 

Informacija


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
CEREC leidžia pagaminti labai tikslias keramikos restauracijas, tausojančiai atkurti dantų funkciją, formą ir grožį