Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Karpos signalizuoja kur kas gilesnę sveikatos bėdą – karpos yra virusinis odos susirgimas, dažniausiai atsirandantis nusilpus imunitetui.
Prieš atliekant blefaroplastiką, naudinga susipažinti, ko tikėtis po tokios procedūros ir kaip paspartinti gijimą po jos.
Vertinant pasaulines ambicijas ir šiuolaikinio gydymo metodų pažangą, per ateinantį dešimtmetį ŽIV galėtų likti pamiršta infekcine liga.
Ateinantis peršalimo ligų sezonas šį rudenį kaip niekad kelia daug nerimo sveikatos priežiūros specialistams ir gyventojams.
Straipsniai
Beveik 15 proc. pacientų, kuriems diagnozuojamas kolorektalinis vėžys, yra jaunesni nei 50 metų (t.y. jaunesni nei patenkantys į profilaktinės patikros amžiaus grupę), – paskelbė news-medical.net
Per pastaruosius dešimtmečius sveikatos specialistai stengėsi įteigti, kad riebalai yra kenksmingi žmogaus sveikatai
Šiandienos odontologija siūlo daug įvairių dantų estetikos procedūrų: keramines laminates, dantų vainikėlius ar estetinį plombavimą
Eglių šakų nuoviras, karštas gėrimas su kajeno pipirais ir krūtinės tepliojimas jodu – taip imunitetą stiprina žinomi šalyje žmonės ir savo sveikatos receptais mielai dalijasi su skaitytojais
Toks žmogus, kuris egzistuoja šiandien, žemėje gyvena jau 200 000 metų. Per tą laiką mes stipriai išsiskyrėme iš kitų gyvūnų.
Pagal kosulio pobūdį patyręs gydytojas gali nustatyti preliminarią diagnozę
Mokslininkai aktyviai ieško vaistų, kurie pagreitintų sveikimą po insulto
Lietuvą užklupę žiemos šalčiai – sveikatos testas visam organizmui
Nors mobilieji telefonai ir yra kuriami taip, kad idealiai tilptų jūsų kišenėje, tai gali būti ne pati saugiausia vieta jam laikyti
Lap­kri­čio pa­bai­go­je Lat­vi­jo­je du­ris at­vė­rė nau­jas ste­reo­tak­si­nės ra­dio­chi­rur­gi­jos cen­tras „Si­gul­da“. Čia tai­ko­ma mo­der­niau­sia Bal­ti­jos ša­ly­se vė­žio gy­dy­mo tech­no­lo­gi­ja „Cy­berK­ni­fe“ – na­vi­kai ša­li­na­mi su­dė­tin­ga ro­bo­ti­ne sis­te­ma.