Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

„What about“ žengia dar vieną drąsų žingsnį

Digital marketingo agentūra „What about“ keliasi į naujas patalpas.
Nuotraukos

2020.02.26.

Digital marketingo agentūra „What about“ keliasi į naujas patalpas. Jose dar neseniai buvo įsikūręs tarptautinis bendradarbystės centras (angl. co-working hub) „Talent Garden Kaunas“ („TAG Kaunas“). Atsiradus išskirtinei galimybei augti ir plėstis, dvejonių priimant sprendimą nekilo. 

Proga, kurios nebuvo galima praleisti

Laisvai samdomiems kūrybinių industrijų specialistams ir šioje srityje veikiančioms įmonėms skirta „Talent Garden“ erdvė Laisvės alėjoje veikė nuo 2015-ųjų. Todėl daugeliui jau buvo įprasta šį vardą sieti būtent su Kaunu. Praėjusių metų pabaigoje pranešta, kad „Talent Garden“ kuriasi Vilniuje. 

Tokie pokyčiai – lauktas ir suplanuotas sėkmingai vykdomos veiklos rezultatas. Todėl, kaip teigia bendradarbystės centro vadovas Artūras Bulota, pilotinio projekto Kaune nebelieka. Rinkos subtilybes pažinti leidęs startas atvėrė galimybes tolesnei plėtrai. Tad siekiant didesnių galimybių Vilnius tapo kitu žingsniu į priekį.

Atsilaisvinusias patalpas perima digital marketingo agentūra „What about“. Ji sudaryta iš dar praėjusių metų spalį susijungusių reklamos agentūros „Cocos“ ir SEO, „Google Ads“ paslaugas teikiančio „SEO Helis“ specialistų. 

Toks sprendimas – strategiškai patogus. Digital marketingo agentūra „What about“ veikia tame pačiame pastate, kuriame ir buvo įsikūręs „Talent Garden“, tik aukštu žemiau. Bendra darbo erdve kol kas dalijamasi su sparčiai augančios internetinės kompiuterinių žaidimų platformos „Eneba“ specialistais. Didėjant darbuotojų skaičiui vietos vis mažėja, todėl sprendimas keltis į greta esančią erdvę buvo priimtas be didelių dvejonių.

„What about“ prekių ženklo vadovas M. Leknickas teigia: „Jau kurį laiką dairėmės naujos vietos plėstis, todėl nedvejodami pasirinkome galimybę keltis į „Talent Garden“ patalpas. Ši erdvė – ideali kūrybai ir ambicingiems planams įgyvendinti, tad kartu su komanda nekantraujame žengti dar vieną žingsnį į priekį. Džiaugiuosi, kad liekame Kaune ir būtent čia galime suteikti galimybę talentingiems specialistams augti bei tobulėti.“

Nauja erdvė augančiai marketingo specialistų komandai

Bendru susitarimu bus perimama visa buvusio „Talent Garden Kaunas“ erdvė, kurios plotas siekia 400 kv. m. Patalpose įrengta 50 darbo vietų, taip pat – uždari susirinkimų kambariai, renginių ir laisvalaikio erdvės. Laikui bėgant biure bus atlikti tam tikri pokyčiai, taip siekiant jį dar labiau pritaikyti persikeliančios agentūros darbuotojų poreikiams. Bus stengiamasi visapusiškai išnaudoti turimą plotą ir sukurti kuo patrauklesnę, patogesnę aplinką.

Šiuo metu „What about“ komandoje dirba daugiau nei 30 digital marketingo specialistų. Agentūra teikia kompleksines paslaugas, apimančias turinio socialiniuose tinkluose kūrimą, SEO, „Google Ads“ reklamą. Partnerių sąrašą sudaro tokie prekių ženklai kaip „LIDL Lietuva“, „Borjomi“, Magrės baldai“, „Domus Lumina“, „Compensa“, vienas sparčiausiai augančių Lietuvos startuolių „Eneba“ ir kt.

Persikėlus į naujas, erdvesnes patalpas atsiras dar daugiau galimybių digital marketingo vystymui. Kūrybinių sprendimų nestokojanti, iššūkių nebijanti komanda tikisi jas išnaudoti visu 100 proc.