Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Apželdinimo projektas

Statybos darbams einant į pabaigą, namo šeimininkai vis dažniau susimasto apie aplinką. Vieni svajoja turėti gražią, išpuoselėtą aplinką, kitiems reikia vaikų žaidimo aikštelės, nedidelio sodo ar vandens telkinio..
Kontaktiniai duomenys
Kėdainių g. 1a
47181 Kaunas
tel.: +370-613-98444
mob.: +370-687-53450
edita@zaliasvaja.lt, zeldiniuprojektavimas@gmail.com
www.zaliasvaja.lt
Nuotraukos

Statybos darbams einant į pabaigą, namo šeimininkai vis dažniau susimasto apie aplinką. Vieni svajoja turėti gražią, išpuoselėtą aplinką, kitiems reikia vaikų žaidimo aikštelės, nedidelio sodo ar vandens telkinio... Visus savo pageidavimus reikia išsakyti želdinių dizainerei ir kartu aptarti Jūsų šeimos poreikius.

Labai svarbu suderinti savo norus taip, kad ateityje būtų patogu, o svarbiausia neužimtų daug laiko želdinius prižiūrėti. Pradžioje visi trykšta optimizmu ir atrodo, kad labai paprasta ir lengva.Svarbu pasirinkti želdinių dizainerį, kuris turėtų supratimą, patirties ir galėtų žmogui patarti kokie sprendimai gali ateityje pareikaluti daug laiko ar ypatingų žinių. Labai svarbu, kad klientas galėtų bent porą metų po apželdinimo darbų, gauti kompetetingą informaciją kaip jam rūpintis augalais, kada ir kokiomis trąšomis tręšti, kaip kovoti prieš kenkėjus ir ligas ir t.t. Pastaruoju metu tenka matyti, kaip prieš penkis - šešis metus padarytas apželdinimas pavirsta į „šabakštyną". Priežastis labai paprasta - parinkti greitai augantys, kuriuos reikia dažnai genėti, suteikti formą. Užsiėmę žmonės tiesiog neturi tiek laiko.

Graži sodybos veja pabrėžia augalų grožį. Labai svarbus dirvožemio paruošimas prieš sėją. Būtina gerai išnaikinti piktžoles ypač daugiametes. Dažnai klientai nori vejos kuo greičiau, tačiau turėčiau perspėti-pataisyti negražios vejos yra neįmanoma. Teks viską perdaryti nuo pradžios: nupukšti, sufrezuoti,lyginti ir vel sėti. Gerai prižiūrima veja tarnaus apie penkiolika metų.

Mėgstantiems dažnai vasarą ištrūkti iš namų programuojama laistymo sistema bus išsigelbėjimas, nereikės nieko prašyti, kad palietų Jūsų augalus ar veją. Jei Jūs nekeliaujate - galite pasirinkti ir paprastą laistymo sistemą su rankiniu valdymu.

Nepriklausomai nuo metų laiko daug žavesio ir jaukumo Jūsų sodybai suteiks kombinuotas apšvietimas - dekoratyviniai šviestuvai ir prožektoriai. Mūsų aplinką puošia įvairių formų augalai. Sutęmus jie iš mūsų akiračio prapuola, lieka tik įvažiavimas ir takeliai apšviesti. Apšvietus prožektoriais, kiekvienas augalas atsiskleidžia, suteikia sodui jaukumo. Jeigu sklype yra didelių medžių galima sukurti mėnulio metamus šešėlius ant žolės tai begalo jauku ir gražu. Naujovė tokie šviestuvai, kuriuose nesimato šviesos šaltinis (lempa), o tik nuostabiai sklindanti šviesa ant akmens, augalų ar takelio.

Mes galime savo klientams pasiūlyti naujovę - atvykstame į sklypą ir su nešiojamais šviestuvais su akumuliatoriumi, pademonstruoti kaip keičiasi apšvietimas panaudojus vienokį ar kitokį šviestuvą. Labai įdomu būna klientams stebėti kaip keičiasi jo apželdinimo grožis pakeitus šviestuvą į prožektorių.

Drąsiems savo klientams galime pasiūlyti ir netradicinių, įdomesnių, sudėtingesnių apželdinimo variantų. Praėjusiais metais ypač daug klientų domėjosi bonsais, dykvietėmis ir dykvietėmis suderintomis su natūraliomis laužavietėmis. Vis dažniau prašo įrengti judanti vandenį be vandens telkinio. Naujuosius variantus patogiau prižiūrėti, didesnis pasirinkimas variantų ir mūsuose vis dar retas.

Edita Jokimčienė
Direktorė UAB Žalia svaja


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Nuolaidos taikomos dekoratyviniams krūmams i medeliams, taip pat daugiametėms gėlėms. Pušys ir pušaitės, štambiniai augalai, įvairūs žydintys krūmai, kėniai parduodami su nuolaidomis iki 70 procentų.
Inovatyvūs šilti lauko vazonai buvo pristatyti Žalgirio arenoje vykusioje parodoje "Namų pasaulis"
Nuostabios spalvos, įspūdingos formos. Lengvai pasiduoda formavimui.
Naujiena - lauko vazonai pagaminti iš šiltinimo medžiagos
Šios EVIPO raganės yra kompaktiskos ir žydės visą vasarą...
Vasarinių gėlių kompozicijos
Hakuro - nishiki
Statybos darbams einant į pabaigą, namo šeimininkai vis dažniau susimasto apie aplinką. Vieni svajoja turėti gražią, išpuoselėtą aplinką, kitiems reikia vaikų žaidimo aikštelės, nedidelio sodo ar vandens telkinio..
Dekoratyviniai pakrančių, vandens augalai ir vandens lelijos.
Norite originalumo, tada vandens augalų kompozicijos kaip tik Jums...
Labai populiarios užsienyje pavasarinių gėlių kompozicijos pas mus labai iš lėto populiarėja.
Prieskoninės žolelės vazonuose. Prieskoninių žolelių vazonai
Nuostabi daugiametė gėlė, žydinti visą vasarą.
UAB "Žalia svaja" augalų aikštelėje ypač gausus naujų rūšių magnolijų asortimentas
Jau prekiaujame braškių sodinukais vazonėlyje
Ypač saldūs ir dekoratyvūs svyrantys raudoni pomidoriukai jau atkeliavo į prekybos aikštelę
Kompaktiškos formos, lėtai augantis, nereiklus krūminis kadagys
Gražiai sutvarkyta aplinka gerą nuotaiką skleidžia ne tik sodybos šeimininkams, bet ir džiugina praeivio akį...
Nereikia pamiršti, kad įrengus vandens telkinį, jį reikia apželdinti, priešingai jis atrodys tiesiog neišbaigtas. Norint sukurti vandens telkinio ekosistemą, jame būtina pasodinti įvairių augalų, kurie yra prisitaikę augti mūsų kraštuose.
Šis želdinimo variantas tinka siekiantiems visur ir visada tobulybės.