Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Difuzinė plėvelė Jūsų stogui: kokius privalumus būstui ji suteikia?

Kokybiškas, patikimai tarnaujantis stogas – tai kur kas daugiau nei tik stogo danga.
Nuotraukos

2022.06.06.

Kokybiškas, patikimai tarnaujantis stogas – tai kur kas daugiau nei tik stogo danga. Šią sąvoką apima tokios detalės, kaip sandarinimo sistemos, laikančios konstrukcijos, o taip pat – ir difuzinė plėvelė. Specialistai apgailestauja, kad šis komponentas vis dar nesulaukia reikiamo dėmesio. UAB „Stogų sistemos“ atstovai atsako – ką suteikia difuzinės plėvelės ir kodėl jos naudingos įvairių tipų stogams?

Difuzinė plėvelė yra klijuojama po stogo danga ir dažnai vadinama antruoju stogu. Plėvele nuteka kondensatas, kuris susidaro vidinėje stogo pusėje ir pro tarpus patenkantis kritulių vanduo. Akivaizdu, kad izoliacinės šios dangos savybės labai svarbios ne tik stogui, bet ir gyvenimo komfortui.

Plėvelės dėka – ekonomiškesnis būstas

UAB „Stogų sistemos“ difuzinės plėvelės – puikus pasirinkimas šiltiems ir jaukiems namams. Tai praktiškas variantas, kuris patiks, siekiantiems užtikrinti būsto ekonomiškumą ir mažesnius energinius nuostolius, žemesnius šildymo bei vėdinimo kaštus.

Šios plėvelės pasižymi keliomis labai svarbiomis savybėmis. Pagal aukštus kokybės standartus pagamintos difuzinės plėvelės išsiskiria aukštu atsparumu kenksmingiems UV spinduliams, dideliems temperatūrų skirtumams, karščiui ir šalčiui. Kaip minėta, difuzinė plėvelė džiugina dėl patikimos hidroizoliacijos: sustabdo drėgmės patekimą į stogo konstrukcijoje esančias šilumos izoliacines medžiagas.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galite įsigyti skirtingo stiprumo plėveles. Corotop difuzinės plėvelės, priklausomai nuo rūšies, gali atlaikyti nuo 130 iki 205 g/m2 apkrovą. Kuo didesnis plėvelės tankis, tuo plėvelė stipresnė,  geresnė apsauga nuo UV spindulių, įvairių atmosferos veiksnių, mechaninių pažeidimų.

Difuzinė plėvelė gaminama iš kruopščiai atrinktų medžiagų – neaustinio polipropileno sluoksnio ir PE tinklelio. Ši danga turi vidinę funkcinę kvėpuojančią membraną, kuri garantuoja puikias vandens garų pralaidumo ir drėgmės sulaikymo savybes.

Tinka skirtingų tipų stogams

UAB „Stogų sistemos“ komanda pasakoja, kad dažnai sulaukia klausimo – ar difuzinės plėvelės tinka įvairaus tipo stogams? Tikrai taip!

Praktika rodo, kad difuzinės plėvelės yra labai universalios: jos gali būti dedamos po plieninių stogų profiliais, taip pat tinka, jeigu stogą dengiate bituminėmis, keraminėmis ar molinėmis čerpėmis, banguotais beasbesčio šiferio lakštais ir kitomis dangomis.

Patikimas prekės ženklas

UAB „Stogų sistemos“ savo klientams siūlo Corotop® prekės ženklo difuzines bei garo izoliacines plėveles. Jis priklauso kompanijai CB S.A., kuri jau daugelį metų sėkmingai gamina ir parduoda savo produktus visoje Europoje.

Klientai gali skirtingas trijų sluoksnių Corotop Strong plėveles, kurios yra atsparios ugniai (E degumo klasė), nepralaidžios vandeniui, atsparios trūkimams ir plyšimams. Corotop® difuzinės plėvelės išlaiko visas gerąsias savybes esant -40°C iki 95°C temperatūrai.

Dėl atidumo detalėms, naudojamų aukščiausios kokybės produktų ir pažangių technologijų, Corotop® prekės ženklas gerai atpažįstamas ir palankiai vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų Europos šalių. Visi Corotop® produktai turi kokybę žyminčius pažymėjimus, techninius statybos reikalavimus atitinkančius dokumentus ir patvirtinimus, CE sertifikatus. Tai labai aukštos kokybės difuzinės plėvelės, kurios labiausiai tinka efektyviai šlaitinių stogų hidroizoliacijai ir ventiliacijai.

Įsitikinkite patys: UAB „Stogų sistemos“ difuzinė plėvelė pranoks lūkesčius! Įmonės internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškus produktus, kurie užtikrins Jūsų stogo ilgaamžiškumą ir puikią šiluminę bei drėgmės izoliaciją. Klientams siūlomos ne tik difuzinės plėvelės, bet ir kiti produktai, pritaikyti skirtingiems poreikiams: stogų dangos, skardos lankstiniai, apsauginės tvorelės ir dar daugiau!