Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Apie nestandartinių formų langus ir duris

Žmonės yra labai individualūs, tad ir jų poreikiai yra skirtingi. Laikai, kai nebuvo jokio pasirinkimo
Nuotraukos

Žmonės yra labai individualūs, tad ir jų poreikiai yra skirtingi. Laikai, kai nebuvo jokio pasirinkimo ir visi turėjo pirkti tik standartinius gaminius, laimei, negrįžtamai praėjo, tad šiandien kiekvienas gali įsigyti tiksliausiai jo lūkesčius ar pageidavimus atitinkančius daiktus. Tai galima pasakyti kalbant ne tik apie batus ar kelnes, bet ir apie... langus bei duris. Plačiau apie nestandartinių formų langus bei duris Prim.lt skaitytojams pasakoja ne vienerius metus sėkmingai tokią produkciją rinkai tiekiančios UAB „Vaišės viloje“ direktorius Audris Vaišvila.

 

Kaip dažnai žmonės renkasi nestandartinių formų langus ir duris?

Šiuo metu padidėjusi paklausa nestandartinio tipo langams. Žmonės ieško įdomesnių sprendimų ir renkasi įvairesnes langų formas, nestandartinius dydžius, kas leidžia sukurti individualų, nepakartojamą stilių. Pastebimas ir užsienio pirkėjų susidomėjimas. Mūsų gaminamus langus perka užsakovai iš įvairių užsienio šalių: Airijos, Anglijos, Norvegijos, Danijos, Vokietijos.

Klientams, kurie turi dideles langų nišas sujungtas su terasa, siūlome sulankstomas terasines duris, kurios susideda iš 5 - 6 dalių ir gali būti 5m ilgio. Esant reikalui, tokias duris galima sulankstyti ir jos neužima vietos. Kai erdvės nebereikia, durys išlankstomos ir erdvė vėl tampa uždara.

Pageidaujantiems stumdomų sistemų su ypač didelėmis angomis iki 6m ilgio, siūlome HST sistemą, kuri leidžia varstomą dalį padaryti gerokai platesnę negu standartinė. Duris su šia sistema lengva stumdyti nepriklausomai nuo didelio dydžio ir svorio.

Jeigu žmogus namuose turi  2 – 3 m lango nišos ilgį , galima pasiūlyti stumdomas terasines duris su automatiniu užsidarymu ir mikroventiliacija.

Gaminame plastikines duris su stiklo paketais arba 40mm storio šilta dekoratyvine plokšte. Tokios durys pasižymi ypač geromis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, yra lengvos, atsparios saulės spinduliams, drėgmei, smūgiams.

Žmonės, savo namų interjere turintys arkines, trapecines, apvalias ar trikampes langų ertmes, dažnai kreipiasi į mus, nes žino, kad galima pasiūlyti reikiamos formos langus.

Norintiems pratęsti turimą svetainę ar pasidaryti šiltesnę verandą gaminame ir sumontuojame erkerius-žiemos sodus, stiklines verandas.

Daugėja žmonių, kurie pagamintų langų stiklo paketus nori suskirstyti dekoratyviniais skirtukais (juostelėmis).

Dabar daugelis langų gaminami su 3 stiklų paketais (du oro tarpai užpildyti inertinėmis dujomis), mes jau siūlome langus su 4 stiklų paketais ( trys oro tarpai užpildyti inertinėmis dujomis)

 

Tai daro tik namų savininkai ar ir nusprendę atnaujinti butus asmenys?

Kiek teko pastebėti, į mus, ieškodami nestandartinių gaminių,  kreipiasi:

 1. Užsienio klientai, kurie domisi langais, atsidarančiais į lauką, sulankstomomis durimis, HST sistema.

 2. Klientai, įsirenginėjantys privačius namus, kuriems reikalingi arkiniai, trapeciniai, apvalūs, trikampiai langai, langai su orlaidėmis, ypač maži langai, kuriems reikalingas atidarymas, terasinės durys nestandartinėms angoms, kokybiškos ir ilgaamžės lauko durys.

 3. Statybinių organizacijų atstovai ,kuriems reikalingos įvairios pertvaros, didelių gabaritų langai, kokybiška produkcija.

 4. Daugiabučių gyventojai, turintys galimybę nestandartiniam balkono stiklinimui, balkono erdvės panaudojimą įsirengiant įėjimo duris su vitrinomis.

 5. Verslo atstovai, įsirenginėjantys grožio salonus, parduotuves, žiemos sodus.

 

Ar nestandartinio lango/durų gamyba trunka ilgiau?

Trukmė priklauso nuo to, kokių formų, spalvų langų užsakovas pageidauja. Baltos spalvos lango gamybos trukmė 5 darbo dienos. Turėdami ilgametę patirtį, galimybes ir specialistus, gamybos trukmės neilginame – kiek tai priklauso nuo mūsų, stengiamės viską padaryti ne tik greitai, bet ir kokybiškai. Kiek ilgiau gamybos procesas užtrunka, kai naudojami spalvoti profiliai, tenka lenkti arkas ar prireikia nestandartinių stiklo paketų.

 

Montavimas ir priežiūra - tokie patys kaip standartinių ar yra specifinių dalykų?

Nestandartinių formų gaminių montavimas reikalauja daugiau kruopštumo, atsakingumo, savo darbo išmanymo, patirties. Visa tai padeda atlikti darbus kokybiškai.

Taip pat patys imamės sudėtingesnių montavimo darbų – montavimas dideliame aukštyje, konstrukcijų su kampinėmis, ovalinėmis jungtimis, stogeliais įrengimas, montavimas šiltinamajame sluoksnyje, naudojant montavimo profilius ar ankerius, laikiklius, difuzines, besiplečiančias juosteles.

 

Kada patartumėte rinktis nestandartinį sprendimą?

Jei klientas turi galimybę realizuoti savo norus ir galimybes, skatiname ir patariame rinktis nestandartinius sprendimus:  didesnes vitrinas, sudėtingesnes pertvaras, erkerius, terasines sulankstomas duris, HST, nestandartinių formų langus. Taip ne tik išsaugoma senesnių namų autentika, bet sukuriama įvairesnė spalvų paletė, gražesnis tampa ir statinio fasadas.

 

Kokios būtų tokio lango/durų priežiūros taisyklės?

Priežiūrai specialių reikalavimų nėra. Savo produkcijai suteikiame 5 metų garantiją, atliekame priežiūrą. Žmonėms tereikia laikytis elementarių priežiūros ir saugos taisyklių bei nesugandinti gaminių mechaniškai.

 

Dirbate tik savo regione ar visoje Lietuvoje?

Dirbame visoje Lietuvoje.

 

Kaip potencialiam užsakovui geriausia būtų su jumis susiekti?

Klientus, kurie turi galimybę atvykti pas mus, kviečiame užsukti į mūsų biurą.

Čia turime įsirengę ekspoziciją, kur yra įvairių sistemų langai, orlaidės, durys, terasinės stumdomos ir sulankstomos durys, spalvų paletės. Turintiems projektus su langų matmenimis ir konkrečiais pageidavimais iš karto paskaičiuojame kainas.

Klientai, kurie mus randa internetu www.sveikilangai.lt , gali surašyti visus savo norus elektroniniame laiške ( vaisesv@gmail.com). Tada mes galime suprojektuoti, paskaičiuoti kainas, atsiųsti nuotraukų su mūsų produkcija :durimis, terasinėmis durimis, langų profiliais.

Kai užsakovo norai sutampa su mūsų pasiūlyta kaina, vykstame į objektą ir viską galutinai suderiname.

 

Prim.lt