Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Kam verta rinktis biologinius nuotekų valymo įrenginius?

Jei reikėtų išrinkti populiariausią individualių buitinių nuotekų tvarkymo būdą, tai, be abejonės, būtų biologiniai valymo įrenginiai.
Nuotraukos

2020.11.03

Jei reikėtų išrinkti populiariausią individualių buitinių nuotekų tvarkymo būdą, tai, be abejonės, būtų biologiniai valymo įrenginiai. Jie pasižymi įvairiais privalumais, kurie daugeliu atvejų ir lemia apsisprendimą pasirinkti būtent tokį nuotekų tvarkymo būdą. Taigi, kam verta ir rekomenduojama įsigyti biologinius valymo įrenginius?

Ieškantiems efektyvaus nuotekų valymo būdo

Tokio tipo nuotekų valyklos pasižymi itin aukštu efektyvumu, kuris gali siekti net 97 %. Biologinio proceso metu pašalinami įvairūs teršalai. Vieni iš tokių – azotas ir fosforas. Būtent jie dažniausiai akcentuojami kaip galintys sukelti neigiamą poveikį aplinkai. Iš biologinio valymo įrenginio ištekantis vanduo yra švarus ir bekvapis. Todėl jis gali būti tiesiogiai išleidžiamas į gruntą, netoliese esantį melioracijos griovį ar upelį.

Individualių namų savininkams

Vienbučiam namui skirti biologiniai valymo įrenginiai – vienas iš patogiausių ir praktiškiausių pasirikimų individualių namų savininkams. Gyvenant užmiestyje ar kitoje atokesnėje vietovėje ne visuomet yra galimybė naudotis centralizuota kanalizacijos sistema. Todėl toks nuotekų tvarkymo būdas – tikras išsigelbėjimas.

Valymo įrenginio montavimas pakankamai nesudėtingas, todėl jį galima atlikti ir patiems. Tačiau ne visi turi tam reikalingą įrangą, įgūdžius ir žinias. Tokiu atveju patariama pasikliauti profesionalais, kurie užtikrina maksimaliai gerą rezultatą.

Standartinio įrenginio, kurio paros nuotekų debitas 0,8 m3/d, visiškai pakanka keturių asmenų šeimai. Todėl tai vienas iš populiariausiu pasirinkimų. UAB Feliksnavis taip pat gamina šiuos valymo įrenginius. Sertifikuota ir aukščiausius reikalavimus atitinkanti produkcija leidžia pasirūpinti patogesne kasdienybe ir išvengti nereikalingų rūpesčių.

Norintiems tausoti gamtą

Kaip jau buvo užsiminta prieš tai, iš biologinių nuotekų valymo įrenginių ištekantis vanduo yra švarus. Dėl šios priežasties jis gali būti kaupiamas ir naudojamas kitoms reikmėms. Bene dažniausiai tokiu vandeniu laistoma veja. Tai puikus sprendimas, padedantis tausoti gamtos išteklius. Šiais laikais daugelio žmonių požiūris į aplinką tampa vis atsakingesnis. Todėl, nieko nuostabaus, kad biologinių valymo įrenginių populiarumas nuolat auga.

Svajojantiems apie patogesnę kasdienybę

Dar vienas tokio tipo nuotekų valyklos privalumas – itin lengva eksploatacija ir priežiūra. Tam, kad viskas vyktų sklandžiai, nereikia didelių pastangų. Norint išvengti netikėtų sistemos trikdžių, svarbu į kanalizaciją nemesti higienos priemonių ar kitų biologiškai neskaidžių atliekų. Priešingu atveju gali būti ne tik užkemšami kanalizacijos vamzdžiai, bet ir sutrikdoma mikroorganizmų veikla.

Retesnė įrenginio priežiūra apima reguliarų orapūtės patikrinimą ir perteklinio dumblo šalinimą. Pastarąjį dažniausiai reikia atlikti maždaug kartą per metus ar net rečiau (priklausomai nuo situacijos). Daugiau apie orapūtės priežiūrą galima sužinoti pasikonsultavus su įrenginio gamintoju.

Esate individualaus namo savininkai, negalintys naudotis centralizuota kanalizacijos sistema? Norite labiau tausoti gamtą? Ieškote efektyvaus nuotekų valymo būdo ir svajojate apie patogesnę kasdienybę? Tuomet biologiniai valymo įrenginiai gali būti tobulas pasirinkimas. Įsigykite ir įsitikinkite jų privalumais patys.