Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Nuosavas namas – vos už kelias dešimtis tūkstančių litų

Noras gyventi ekologiškai, taupiai ir arčiau gamtos, didmiesčių gyventojams padeda apsispręsti keisti gyvenamąją vietą iš esmės, arba bent jau surasti trumpą atokvėpį pasistačius medinį sodo namelį.
Nuotraukos

Nuosavas namas – vos už kelias dešimtis tūkstančių litų

Noras gyventi ekologiškai, taupiai ir arčiau gamtos, didmiesčių gyventojams padeda apsispręsti keisti gyvenamąją vietą iš esmės, arba bent jau surasti trumpą atokvėpį pasistačius medinį sodo namelį.

Ieškodami permainų, miestų gyventojai  suranda patrauklių ir nebrangių sprendimų, leidžiančių įgyvendinti subrandintą svajonę įsigyti nuosavą namą.

Vienas iš tokių sprendimų – surenkami mediniai nameliai iš obliuoto profiliuoto medienos tašo. Šie nameliai Lietuvoje kasmet tampa vis paklausesni dėl gana nedidelės kainos, greito ir nesudėtingo surinkimo ir lengvų konstrukcijų.

Medinius namelius atranda ir verslininkai. Juose galima apgyvendinti svečius kaimo turizmo sodyboje, įrengti pirteles ar net įkurti švelniakailių žvėrelių veislynus.

Raktai į rankas – po kelių dienų

Mediniais nameliais „Namas 123“  prekiaujančios įmonės vadovas Vilius Rumzys pasakoja, jog  ieškantiems nebrangaus ir komfortiško būsto pirkėjams, gali pasiūlyti ne tik tipinius sodo ar laisvalaikio namukus. Klientams pageidaujant įgyvendinami ir individualūs užsakymai pagal atsiųstus klientų brėžinius bei projektus. Papildomai mokėti už individualiai sukonstruotą namelį nereikia – tokio užsakymo atlikimo sąnaudos skaičiuojamos taip pat, kaip ir standartiniam statiniui.

Vienaaukščių medinių namelių gamybai dažniausiai naudojama pušies arba eglės mediena. Šiuos namukus galima apšiltinti ir juose gyventi net žiemos metu. Tuomet daromos dvigubos sienos ir į sienų tarpą dedama vata.

Nusprendusieji savo sklype pasistatyti tokio tipo sodo namą, išvengs ir alinančių, ilgai trunkančių statybų kančių. „Namas 123“ įmonės darbuotojai vidutinio dydžio, medinio sodo namelio, surinkimo darbus atlieka nuo vienos iki trijų dienų. Ilgiausiai raktų tenka laukti tik tais atvejais, kuomet namelio negalima statyti įšalus žemei arba pirkėjas pageidauja pakankamai sudėtingų architektūrinių sprendimų.

Pasirūpinti teks tik stogu

Nusipirkus standartinį medinį sodo namuką derėtų žinoti, jog dažniausiai tokie namai komplektuojami kartu su medinėmis durimis, mediniais, jau su stiklo paketais langais. Namelių grindys  taip pat bus medinės, iš lentų. Vienintelis dalykas dėl kurio teks apsispręsti – stogo danga. Paprastai, pirkėjams pageidaujant, stogo danga nekomplektuojama. Pirkėjas, įvertinęs savo norus ir galimybes, pats nusprendžia kuo bus dengtas  jo namelis: skarda, čerpėmis ar pan.

Medinių sodo namelių savinininkai gali džiaugtis net tik ekonomišku ir patraukliu pirkiniu. Šildo ir žinojimas, kad įsigijo ekologišką „kvėpuojantį“ namuką. Nuo seno žinoma, kad mediniuose namuose beveik niekuomet nebūna sauso oro, šildymo sezono metu taip varginančio daugiabučių namų gyventojus.

Tinka ir verslui

Prekinį ženklą „Namas 123“ valdančios bendrovės direktoriaus Viliaus Rumzio teigimu, pastaruoju metu medinių sodo namelių populiarumas auga.

Lietuviai netruko pastebėti, kad šiuos natūralios medienos statinius galima plačiai pritaikyti, jie yra labai universalūs

„Pirkėjai juos naudoja įvairiausiems tikslams. Vieni – kaip sodo namelius, kiti – kaip vasarnamius savo sodybose, gyvenamuosius namus arba tiesiog lauko sandėlį namų apyvokos daiktams laikyti. Užsisako ir smulkiai prekybai, kaip namelius svečiams, stato pajūryje nuomai, įrengia juose pirteles. Viena mūsų klientė nusprendė pasistatyti namuką šunų veislynui“, - vardijo V. Rumzys.

Vidutiniškai medinių surenkamų sodo namelių kainos siekia iki kelių dešimčių tūkstančių litų, tačiau galima įsigyti ir už kelis tūkstančius.

Daugiau informacijos apie medinius  namelius rasite interneto tinklalapiuose  www.namas123.lt ir www.vasarosnamas.lt

 

 Pasiūlymai