Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Penetron hidroizoliacijos panaudojimas ūkio paskirties objektuose

Dažnai susiduriama, kad per javapjūtę laukus merkiantis lietus grūdų augintojams sukelia daug problemų. Tai dar kartą įrodo, kaip svarbu Lietuvoje turėti...
Nuotraukos

2018.11.14.

Dažnai susiduriama, kad per javapjūtę laukus merkiantis lietus grūdų augintojams sukelia daug problemų. Tai dar kartą įrodo, kaip svarbu Lietuvoje turėti sąlygas tinkamai išdžiovinti bei saugoti derlių. Liūčių ir drėgmės keliamus iššūkius daugeliui ūkininkų gali padėti įveikti tinkamai įrengtos grūdų saugyklos.
 
Vienas sprendimų, kaip tinkamai įrengti grūdų saugyklą, gali būti būti požeminių, o taip pat ir antžeminių betoninių konstrukcijos dalių hidroizoliavimas kristalinės technologijos betono hidroizoliacija PENETRON ADMIX.
 
PENETRON hidroizoliacija šiuo metu yra pats efektyviausias būdas hidroizoliuoti ir apsaugoti betoną nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio. Gana paprasta darbų technologija, nedidelės medžiagų sąnaudos ir unikalus PENETRON medžiagų efektyvumas užtikrina betono hidroizoliaciją visam betono gyvavimo laikui.
 
Testais įrodyta, kad betonas su PENETRON ADMIX priedu prailgina betono tarnavimo laiką 60 metų ir daugiau. Tokį ilgą betono tarnavimo laiką, neprarandant jo pradinių savybių, užtikrina daugybė naudingų savybių, kurias suteikia PENETRON ADMIX betono priedas.

Duomenys pateikti remiantis www.penetron.com ir www.penetron.ru talpinama informacija bei nepriklausomų laboratorijų testų rezultatais

PENETRON ADMIX apdoroto betono charakteristikos:
 • Atsparus dideliam hidrostatiniam slėgiui
 • Hidroizoliacija atspari mechaniniams pažeidimams
 • Suteikia betonui savigydos savybių, kurios užgydo betono mikroįtrūkimus iki 0,4mm
 • Padidina betono atsparumą gniuždymui
 • Nėra toksiškas ar kitaip kenksmingas aplinkai. Galima naudoti sąlyčiui su geriamuoju vandeniu
 • Atsparus agresyvioms cheminėms aplinkoms (nuo pH3 iki pH11)
 • Žymiai sumažina chloridų skverbimąsi ir karbonizaciją
 • Efektyviai sumažina šarminio silicio dioksido reakciją
 • Saugo armatūrą nuo korozijos
 • Betonas išlieka laidus garams
 • Apsaugo nuo sulfatų, sukeliančių betono koroziją

KODĖL PENTRON ADMIX?

 • Padidina betono ilgaamžiškumą 60-ia metų ar daugiau
 • Nereikia naudoti jokios kitos hidroizoliacinės medžiagos
 • Taupo pinigus – betono apsauga visam jo tarnavimo laikui
 • Optimaliai išnaudojamas darbas statybos aikštelėje, maži darbo kaštai
 • Nereikalauja specialaus cemento ar vandens/cemento santykio
 • Paprastas priedo įmaišymas betono mazge ar statybų aikštelėje
 • Naudojamas specialus pigmentas kokybei užtikrinti
 • Galima naudoti su bet kokiais kitais žinomais betono priedais: plastifikatoriais, lėtikliai ir pan.
.
KAIP VEIKIA PENETRON ADMIX?
.


1. PENETRON ADMIX įmaišomas į betoną jo gamybos stadijoje. Taip užtikrinama, kad PENETRON cheminiai elementai tolygiai pasiskirsto betono mišinyje.
.
2. PENETRON aktyviosios medžiagos reaguoja su vandeniu (ir su kalcio hidroksidu, aliuminio jonais bei kitais metalo oksidais ir druskom esančiomis betone) suformuodamos vandeniui nelaidžius kristalus, kurie užpildo mikroįtrūkimus, poras ir tuštumas iki 0,4mm. PENETRON ADMIX tampa neatskiriama betono struktūros dalimi. Kristalų augimas užtikrinamas visame betono tūryje.

3. Vandens molekulės (ir kenksmingos cheminės medžiagos) neprasiskverbia per betoną. Kita vertus, oras laisvai gali judėti, leisdamas betonui kvėpuoti.

4. Jeigu nėra daugiau drėgmės, PENETRON ADMIX aktyvieji komponentai lieka pasyvūs. Bet kai tik drėgmė ima veikti betoną, procesas automatiškai atsinaujina ir suteikia betonui galimybe savaime užsigydyti.
.
Pirmieji Baltijos valstybėse šį produktą panaudojo ūkininkai Latvijoje, Belavas apskrityje.
Bendradarbiaujant PENETRON grupės atstovams, projektuotojams ir statybininkams buvo užtikrinta, kad užsakovams įrengta patikima, visus reikalavimus atitinkanti grūdų saugykla. O svarbiausia, betono hidroizoliacijos PENETRON ADMIX pagalba – sausa, ilgaamžė ir padėsianti ilgai išsaugoti derliaus kokybę.
.
.
Šiam projektui buvo sunaudota daugiau kaip 500 m3 betono ir 2000 kg PENETRON ADMIX priedo. Kiek vėliau PENETRON ADMIX efektyvumu įsitikino ir ūkininkai iš Valmieros Latvijoje bei Jonavos rajono Lietuvoje.


PENETRON ADMIX hidroizoliacija gali būti naudojama visiems betono gaminiams ar konstrukcijoms, kurių betono stiprumo klasė ne mažesnė, kaip C16. Dėl betonui suteikiamų išskirtinių savybių, tokių kaip atsparumas agresyviai aplinkai (nuo pH3 iki pH11), šalčiui, nelaidumas vandeniui ir kitų, PENETRON ADMIX taip pat galima naudoti:

- Įvairios paskirties gelžbetoniniams ar monolitiniams šuliniams (tinka ir geriamojo vandens rezervuarams)
- Grūdų saugykloms, sandėliams
- Fermoms galvijams, kiaulėms, paukščiams
- Gelžbetoninėms siloso saugykloms, tranšėjoms
- Gelžbetoninėms mėšlo kaupykloms
- Kitokioms betono bei gelžbetonio konstrukcijoms

 
PENETRON gamina ne tik priedą betonui.
PENETRON produkcijos asortimentą taip pat sudaro ir kiti produktai: PENETRON, PENECRETE, PENEPLUG ar remontiniai mišiniai SKREPA, skirti jau esamos betoninės konstrukcijos hidroizoliacijai ir remontui.
 
PENETRON -
hidroizoliacinė medžiaga, įsiskverbianti į surenkamas, monolitines betono ir gelžbetonio konstrukcijas, paviršius ir tinko sluoksnius iš cemento ir smėlio skiedinio. PENETRON, kaip ir PENETRON ADMIX, tampa betono struktūros dalimi ir sumažina vandens pralaidumą bei apsaugo nuo kapiliarinio drėgmės skverbimosi per betoną.
.
.
PENETRON skvarbioji hidroizoliacija nesusidėvi, nepraranda eksploatacinių savybių, nebijo mechaninių pažeidimų ir agresyvios cheminės aplinkos. Betonas ne tik tampa nelaidus vandeniui, bet ir papildomai sustiprinamas, todėl galite būti tikri, kad panaudojus kristalinę skvarbiąją betono hidroizoliaciją PENETRON jau esamoms, bet nekokybiškai hidroizoliuotoms ar tiesiog jau pasenusioms betono konstrukcijoms, galėsite jas vėl naudoti pagal paskirtį.

Tepamos skvarbiosios kristalinės hidroizoliacijos PENETRON panaudojimas:
 • Prasikverbia į betoną iki 60 cm
 • Padidina betono atsparumą gniuždymui ne mažiau kaip 5 %
 • Betonas tampa nelaidus vandeniui. Padidina betono nelaidumą vandeniui ne mažiau kaip 3 pakopomis nuo pradinės betono nelaidumo vandeniui markės
 • Padidina įprasto betono atsparumą šalčiui ne mažiau kaip 100 ciklų
 • Betonas tampa atsparus agresyviai aplinkai nuo pH3 iki pH11
 • Saugo armatūrą nuo korozijos
 • Hidroizoliacija atspari mechaniniams pažeidimams
 • Suteikia betonui savigydos savybių, kurių dėka užgydomi betono mikroįtrūkimai iki 0,4mm
 • Betonas išlieka laidus garams
 • Nedidelė išeiga. Sudaro vos apie 0,8 - 1,1 kg/m2 tepant du kartus.

PENETRON hidroizoliaciniai mišiniai turi reikiamus produkto atitikimo EN standartams sertifikatus, atitinkančius LST EN 934 ir LST EN 1504 reikalavimus, o produkto kokybę garantuoja gamykloje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO ir išduotas tą patvirtinantis sertifikatas ISO 9001:2008.
 
Platesnė informacija:
http://www.penetron.lt/penetron-hidroizoliacija.html
http://www.penetron.lt/video-instrukcija1.html
http://www.penetron.lt/sprendimai.html
http://www.penetron.lt/naudinga-informacija.html
http://www.penetron.com/projects.html
 
Mūsų adresas ir kontaktai:


UAB DASFA ir Ko
, Kareivių g.19-118, Vilnius
Mob.: +370 687 24841
Mob.: +370 686 01411
Tel.: +370 5 2031515
El.p.: penetron@dasfa.lt
 
www.dasfa.lt
www.penetron.lt
www.betonohidroizoliacija.lt