Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Romanetės kaina. Iš ko susideda?

Trumpai peržvelgsime iš ko susideda romanečių ir užuolaidų kaina.
Nuotraukos

Šiuolaikiškos ir modernios romanetės mėgstamas langų dekoras daugeliui iš mūsų. Jos lengvai valdosi, užima nedaug vietos, jas lengva skalbti, bet to joms galima rinktis tokias pačias medžiagas kaip ir įprastoms užuolaidoms. Jei renkatės, kuris langų dekoro variantas yra geriausias jūsų namams ir biužetui, pirmiausiai papasakosime kas sudaro užuolaidų ir romanečių kainas ir jų skirtumus.


Užuolaidose pagrindinis dalykas yra audinio kaina, jo užuolaidoms reikia labai daug. Taigi jei jūsų langas yra 3 metrų ilgio, tai užuolaidų audinio jums reikės maždaug 6 metrų, nes dažniausiai užuolaidos yra klostuojamos dvigubai. Jei renkatės pieštukinio klostavimo užuolaidas su raukimo juostele, tokiu atveju jums dar kainuos papildomai juostelė, svoreliai, kurie pasunkins užuolaidos kraštus ir suteiks gražesnį kritimą.  Brangesnis variantas bus jei rinksitės užuolaidas su žiedais, nes papildomai sumokėsite už žiedus ir jų įdėjimą.

Jei kalbėsime apie romanetės kainą, tai ji susideda iš trijų dalykų, pirmas yra audinio kaina, tačiau tai nėra esminis dalykas, nes audinio romanetei reikia gerokai mažiau nei užuolaidoms, didelę dalį romanetės kainos sudaro mechanizmas, kurį galima rinktis pigesnį – virvelinį arba brangesnį – kasetinį. Abu šie mechanizmai vienodai kokybiški, tik skiriasi jų valdymo būdas, taip pat kasetinis romanečių mechanizmas rekomenduojamas romanetėms iš sunkesnio audinio, labai plačioms ir ilgoms.  Be to, romanečių pasiuvimas yra sudėtingesnis nei užuolaidų, todėl  romanečių siuvimo darbai taip pat sudaro nemažą kainos dalį.

Jei renkatės puošmenas savo langams, paskaičiuokite ir palyginkite, kuris variantas jums geresnis svetainėje www.dekoria.lt