Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Ruukki pristato individualiems namams skirtus stogus su integruotais saulės kolektoriais

Ruukki - pirmoji pasaulyje kompanija, pristatanti individualiems namams skirtus stogus su integruota, plika akimi sunkiai pastebima saulės kolektorių sistema, skirta individualių namų vandens ar patalpų šildymui
Nuotraukos

Ruukki - pirmoji pasaulyje kompanija, pristatanti individualiems namams skirtus stogus su integruota, plika akimi sunkiai pastebima saulės kolektorių sistema, skirta individualių namų vandens ar patalpų šildymui.

Įsigijus tokį stogą, saulės kolektorių sistema yra iškart integruojama į Ruukki Classic stogo dangą, todėl stogas atrodo vientisas ir estetiškai išbaigtas. Naujojo produkto pilnas pavadinimas anglų kalba yra "Ruukki Classic Solar Thermal Roof". Šis suomiškas produktas ženkliai pagerina pastato energetinį efektyvumą.

"Stogas, sugebantis efektyviai panaudoti saulės šilumos energiją buitinėms reikmėms ir pritaikytas individualiems namams - vienas iš pavyzdžių, kuriame panaudota ilgametė Ruukki patirtis kuriant pažangiausius sprendimus stogams. Tai parodo ir atsakingą kompanijos požiūrį į aplinkosaugą. "Ruukki Classic Solar" pagerina namo energetinį efektyvumą bei ženkliai pakelia viso turto vertę." sako Ruukki gyvenamosios statybos padalinio vyresnysis viceprezidentas Ari Vouti.

Apskaičiuota, kad turint tokį stogą, būtų patenkinama apie pusę metinio karšto vandens poreikio, dėl to ženkliai sumažėtų sąskaitos už sunaudotą energiją. Pavasarį ir rudenį saulės energiją galima naudoti ne tik vandens, bet ir patalpų šildymui, o vasarą sistema veikia efektyviausiai, generuodama praktiškai nemokamą energiją.

"Ruukki Classic Solar Thermal Roof" sistemą sudaro integruojami į stogo dangą saulės kolektoriai, vamzdžiais sujungti su visomis kitomis sistemos dalimis, esančiomis techninėje patalpoje. Šildymo kolektoriai užima tik dalį stogo ir yra montuojami maždaug trijų metrų atstumu nuo kraigo. Saulė šildo kolektoriuose esantį vandenį, o vanduo tekėdamas vamzdžiais perneša  ir atiduoda šilumą į vandens šildytuvą.

Šilumos kiekis, gaunamas iš šios sistemos labai priklauso nuo namo vietos, stogo šlaitų pozicijos žemės ašigalių atžvilgiu ir stogo nuolydžio kampo. Sistemos tarnavimo laikas - 25 metai. "Ruukki Classic Solar" idealiai tinka mažiems namams, vasarnamiams, bei kitiems mažaaukščiams pastatams, turintiems šlaitinius stogus. Jau dabar šį produktą galima įsigyti Suomijoje, vėliau planuojama pradėti prekybą ir Baltijos šalyse.  

"Ruukki Classic Solar Thermal Roof" pilnai sumontuota sistema šią vasarą bus demonstruojama ir kasmetinėje individualios statybos parodoje Hyvinkää mieste Suomijoje.

Sistemos kolektoriai gaminami "Savosolar" gamykloje Mikkeli mieste, Suomijoje, pasižymi itin dideliu efektyvumu, jiems suteikiama 10 metų garantija. Ruukki Classic stogo dangai suteikiama 50 metų techninių savybių garantija. Beje, Classic dangos profilis sparčiai populiarėja ir Lietuvoje. Ruukki yra plieninių stogų rinkos lyderė Suomijoje, Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.  

„Ruukki“ specializacija – plieno gaminiai ir metalo konstrukcijos. Klientams tiekiame efektyvų energijos vartojimą užtikrinančius sprendimus - geresniam gyvenimui, darbui ir judėjimui. Mūsų įmonėje dirba apie 9 000 darbuotojų, 30 šalių (Šiaurės šalyse, Rusijoje ir kitose Europos šalyse, o taip pat besiformuojančios rinkos ekonomikos šalyse pvz., Indijoje, Kinijoje bei Pietų Amerikos šalyse), veikia platus prekybos atstovų tinklas. 2012 m. pardavimo pajamos siekė 2,8 mlrd. EUR. Įmonės akcijos kotiruojamos Helsinkio NASDAQ OMX biržoje („Rautaruukki Oyj“: RTRKS). www.ruukki.lt