Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Slenkamų vartų automatika Jūsų kiemui: 4 priežastys rinktis SOMMER

Automatiniai kiemo vartai – ilgaamžis įrenginys, leidžiantis pagerinti kasdieninio gyvenimo kokybę.
Nuotraukos

2022.05.10.

Automatiniai kiemo vartai – ilgaamžis įrenginys, leidžiantis pagerinti kasdieninio gyvenimo kokybę. Norint išvengti gedimų ateityje, automatikos sistemą būtina pasirinkti atsakingai. UAB „Baltijos Opena“ vadovas Arvydas Andriulionis atsako, kodėl slenkamiems kiemo vartams rekomenduoja vokišką SOMMER automatiką.

Rankiniu būdu atveriami kiemo vartai po truputį tampa atgyvena. Vis daugiau žmonių renkasi pažangias, nuotoliniu būdu valdomas sistemas. Vienas patikimiausių vartų automatikos gamintojų – iš Vokietijos kilęs SOMMER prekės ženklas (www.sommer.eu). Štai kodėl:

1. Kokybė

Kalbai pasisukus apie vartų automatikos sistemas, nemažai žmonių nuogąstauja – ar greitu metu nepasireikš gedimai ir nereikės reguliariai leisti pinigų sistemos taisymo darbams?

Su SOMMER dėl to jaudintis neverta. „Daug metų dirbame su SOMMER kiemo ir garažo vartų automatika, todėl spėjome įsitikinti šių technologijų ilgaamžiškumu. Gamybai naudojamos aukštos kokybės, tvirtos medžiagos, o automatikos montavimas yra labai paprastas. Be to, visi gaminiai yra kruopščiai sertifikuojami. Taigi, į kokybę SOMMER žvelgia labai rimtai“- teigia A. Andriulionis. Tai puikiai iliustruoja vartų sistemos atsparumas: štai slenkama SOMMER vartų automatika sistemos sklandžiai ir patikimai atsiveria net lauke spaudžiant -30°C speigui.

2. Apsauga nuo sužalojimų

„Gyventojų saugumas kalbant apie automatines sistemas – vienas svarbiausių prioritetų. Tai ypač aktualu, jeigu šeimoje auga maži vaikai, yra augintinių. SOMMER kompanija rūpinasi nelaimingų atsitikimų prevencija, todėl vartų automatikos sistemos pereina ne vieną bandymų, testavimo etapą. Savo klientams siūlome saugią, patikimą technologiją, atitinkančią griežtus vokiškus kokybės standartus“- akcentuoja A. Andriulionis.

SOMMER slenkamų kiemų vartų automatika yra su integruota kliūčių atpažinimo technologija. Tai garantuoja optimalią apsaugą. Jeigu užveriant vartus nustatoma kliūtis, automatinis vartų operatorius ima veikti atbuline eiga. Taip užtikrinama, kad nebus sužaloti žmonės ar gyvūnai, apgadinta transporto priemonė.

3. Apsauga nuo įsilaužimo

Suprantama, kad būdami savo namuose labai vertiname saugumo jausmą. SOMMER slenkamų vartų automatikos užraktas vartotojams suteikia dar vieną privalumą – veiksmingą apsaugą nuo įsilaužimo į namų teritoriją. „Net tuo atveju, jeigu netikėtai dingsta elektra, Jūsų kiemo vartai yra užrakinti. Visi šie komponentai padidina saugumą, leidžia savo namuose jaustis jaukiau, užtikrinčiau“- teigia UAB „Baltijos Opena“ vadovas A. Andriulionis.

4. Greitas ir paprastas montavimas

SOMMER komanda viską apgalvoja iki mažiausios detalės. „Slenkamų kiemo vartų automatika klientui pristatoma jau su maitinimo kištuku. Tai labai palengvina sistemos montavimą: operatoriaus veikimą galima išbandyti iš karto – tai taupo laiką ir pinigus“- pastebi A. Andriulionis. Tokiu atveju elektrikui tereikės nustatyti stacionariai sumontuotą elektros tinklo prijungimą. Kadangi automatikos operatorius jau patikrintas ir pradėtas eksploatuoti, sistema gali būti naudojama nedelsiant.


Slenkamiems kiemo vartams UAB „Baltijos Opena“ vadovas A. Andriulionis rekomenduoja šiuos SOMMER produktus:

●       STArter+ sistema, kurios montavimas nesudėtingas, o kokybė viršija lūkesčius. Veikia patikimai, galima papildomai pritaikyti saugos įtaisus ir kitus priedus. STArter+ pritaikyta vartams iki 8 m pločio ir 400 kg svorio.

●       RUNner+ vartų automatikos sistema, kuri yra itin tvirta, manevringa, atspari korozijos procesams. RUNner+ veikia tyliai ir patikimai. Tinka vartams iki 12 m pločio ir 800 kg svorio.

Griežti tarptautiniai standartai, kokybiškos medžiagos ir papildomos funkcijos – kad gyventi savo namuose Jums būtų dar saugiau ir patogiau. SOMMER automatikos dėka Jūsų slenkami kiemo vartai veiks nepriekaištingai!

Jeigu norite pasirūpinti vartų automatika, kviečiame susisiekti. UAB „Baltijos Opena“ yra SOMMER atstovas Lietuvoje, todėl klientams visada užtikrinamas platus kokybiškų gaminių pasirinkimas, puikus kainos ir kokybės santykis.