Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Stogas iš vienų rankų – nuo idėjos iki paskutinio sraigto

Dažniausiai užsakovai, ypač turintys mažiau patirties statybų srityje, dėl
Nuotraukos

Ketinate atnaujinti stogą? Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo ne taip sudėtinga, tačiau netrukus pasipila klausimų lavina. Kaip užtikrinti, kad stogas būtų ilgaamžis? Kaip jį tinkamai išmatuoti? Kaip pasirinkti variantą, kuris būtų ne tik funkcionalus, bet ir atitiktų finansines galimybes?


Dažniausiai užsakovai, ypač turintys mažiau patirties statybų srityje, dėl to sugaišta nemažai laiko, o galutinis sprendimas būna ne pats geriausias.

Būtent šiam rinkos segmentui „Ruukki Express“ orientuotą paslaugą ėmė plėtoti Suomijos koncernas „Ruukki“ su savo partneriais. Pagrindinis šios paslaugos principas –klientui siūlomas ne tik vienas ar kitas statyboms ar renovacijai reikalingas gaminys, pavyzdžiui, namo stogas ar fasadas, bet ir visos jam reikalingos paslaugos.

„Visų pirma klientas paaiškina, ko jam reikia – pavyzdžiui, stogo, namo fasado, lietaus nuvedimo sistemos, palangių, o gal – visko kartu, pasakoja Viktoras Citvaras, UAB „Infantas“, vieno iš „Ruukki“ parnerių Lietuvoje, vadovas. – Tada pageidaujamas objektas išmatuojamas, apskaičiuojamos galimos kliento išlaidos ir sudaroma sąmata. Po to per trumpiausią įmanomą laiką pagaminamos ir pristatomos reikiamos medžiagos, kurios, užsakovui pageidaujant, gali būti ir sumontuojamos“.

Pasak UAB „Infantas“ vadovo, šią paslaugą klientai visoje Lietuvoje jau spėjo įvertinti, nes ji padeda sutaupyti laiko. „Dažniausiai, užsakovas stogo dangą ar kitą pageidaujamą gaminį (apdailos detalę ar konstrukciją) gauna tuojau pat. Vietiniame sandėlyje visada yra gana platus standartinių gaminių pasirinkimas. Sandėlių atsargos nuolat papildomos plieninių lietaus nuvedimų sistemų komponentais, stogų priedais, įvairių spalvų ir perdengimų – poliesterio, PURAL, PUREX – stogo dangomis ir lygia skarda“. – teigė UAB „Infantas“ direktorius. Taip pat vietiniame sandėlyje galima įsigyti stogo saugos elementų, t.y. sniego užtvarų, stogo kopėčių ir perėjimo takelių (stoto tiltelių).

UAB „Infantas“ šiemet atšventė 20 metų įmonės jubiliejų. Sukaupta tikrai didelė, su stogų dengimu susijusi, patirtis, įmonės specialistai pajėgūs suteikti vertingų šios srities konsultacijų. Įmonė yra nemažai investavusi į modernią įrangą, padedančią teikti kokybiškas paslaugas.

„Ruukki Express“ paslauga yra skirta visiems, kurie ieško plieninės stogo dangos bei kokybiškų skardos lankstinių: tiek standartinių (kraigai, vėjalentės ir t.t.), tiek užsakomų individualiai (palangės, nestandartinių matmenų vėjalentės ir t.t.), taip pat lygios skardos ir lietaus nuvedimo sistemų.

Net ir įsigijus kokybiškas statybos medžiagas ar detales, be profesionalo pagalbos ar patarimo jos gali būti netinkamai panaudojamos. UAB „Infantas“ specialistai klientams, pasirinkusiems vieną ar kitą gaminį, suteikia išsamias patyrusių specialistų konsultacijas.

„Ruukki“ koncernas į Lietuvą atėjo dar 1996 metais su „Rannila“ prekių ženklu, tačiau lyderių pozicijas išlaiko ir šiandien. Skandinaviškas požiūris į kokybę ir klientų aptarnavimo profesionalumas labiausiai ir nulėmė sėkmingą „Ruukki Express“ tinklo plėtrą Lietuvoje.